دبیر جشنواره‌های فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری تهران گفت: به دلیل همزمانی با ماه مبارک رمضان، برنامه‌های نوروزی شهرداری تهران بعد از افطار در ۲۲ منطقه تهران و ۷ بوستان بزرگ پایتخت به صورت مفصل اجرا خواهد شد.

گویای خبر – به گزارش پایگاه خبری شهر، رضا سیفی، دبیر جشنواره‌های فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری تهران در حاشیه جشن نوروزی میدان ولیعصر گفت: امروز ۲۶ اسفندماه آغاز جشن‌های نوروزی شهرداری تهران در میدان ولیعصر (عج) است.
سیفی افزود: حین برنامه از کاروان‌های مختلفی از جمله کاروان‌های خدمت‌رسان به شهروندان تهرانی مانند آتش‌نشانی، دوام و ایمنی و پاکبانان رونمایی می‌شود و همچنین کاروان‌های مردمی متنوع از اقوام، موسیقی اقوام، گروه‌های ورزشی و باستانی، عروسک‌های غول‌پیکر و کاروان‌های زیبای گل در این برنامه حضور دارند.
دبیر جشنواره های فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری تهران خاطرنشان کرد: این کاروان‌ها در سطح شهر تهران فضای شاد و با نشاطی را برای پایتخت‌نشینان ایجاد می‌کنند.
وی ادامه داد: برنامه‌های نوروزی شهرداری تهران از ابتدای سال ۱۴۰۲ در ۲۲ منطقه تهران و ۷ بوستان بزرگ پایتخت به صورت مفصل اجرا خواهد شد که به دلیل همزمانی با ماه مبارک رمضان برنامه‌ها از بعد از افطار شروع می‌شود.
به گفته سیفی، امیدواریم تنوع برنامه‌ها و شادی و نشاطی که پیش‌بینی شده مورد توجه شهروندان قرار گیرد.

  • منبع خبر : پایگاه خبری شهر