ثبت‌نام یارانه اعتباری خرید کتاب ویژه بخش مجازی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برای سازمان‌ها و نهادها از امروز (چهارشنبه ششم اردیبهشت‌‌ماه ۱۴۰۲) آغاز شد.

به گزارش گویای خبر به نقل از ستاد خبری سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، بامساعدت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان‌ها و نهادها به منظور تجهیز کتابخانه‎‌ها یا تأمین منابع علمی مراکز دانشگاهی و آموزشی می‌توانند برای دریافت یارانه اعتباری خرید کتاب ویژه بخش مجازی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران‎ ثبت‌نام کنند.

ثبت‌نام یارانه اعتباری خرید کتاب ویژه بخش مجازی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران برای سازمان‌ها و نهادها از امروز (چهارشنبه ششم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲) آغاز شده و متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌‌نام به سامانه bon-org.tibf.ir مراجعه کنند.

همچنین در بخش مجازی سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران امکانی فراهم شده تا سازمان‌ها و نهادهای مختلف برای افراد سازمان یا نهاد خود یارانه اعتباری خرید کتاب ویژه این نمایشگاه را تهیه کنند.

لازم به ذکر است یارانه اعتباری خرید کتاب روی کد ملی اشخاص شارژ خواهد شد و این یارانه صرفا در بخش مجازی سی‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران قابل استفاده خواهد بود و اولویت با سازمان‌ها و نهادهایی است که درخواست خود را زودتر ثبت کنند.

سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ۲۰ تا ۳۰ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ در مصلی امام خمینی‌(ره) و همزمان به‌صورت مجازی در ketab.ir برگزار خواهد شد.

  • منبع خبر : ستاد خبری سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران