بانک ملت در اطلاعیه‌ای، زمان‌بندی پرداخت سود سهام را برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۱۴۰۲ اعلام کرد.

به گزارش گویای خبر به نقل از روابط عمومی بانک ملت، پس از برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه در تاریخ ۳۰ خردادماه ۱۴۰۳ و تصویب سود تقسیمی هر سهم، سود سهام سهامداران حقیقی و حقوقی اعم از شرکت‌ها، موسسات و صندوق‌های سرمایه‌گذاری که در سامانه سجام ثبت‌نام کرده‌اند در روز ۳۱ تیرماه امسال به حساب سجام آنها واریز خواهد شد.

در عین حال، سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ثبت‌نام نکرده‌اند نیز می‌توانند در روز ۳۱ مردادماه با مراجعه به هریک از شعب بانک ملت در سراسر کشور و ارایه کارت ملی یا اعلام کد بورسی یا مراجعه به سامانه بانکداری اینترنتی بانک ملت، بخش دریافت سود سهام، نسبت به دریافت سود سهام خود اقدام کنند.

براساس این گزارش، سود سهام سهامداران حقوقی که دارای سبدهای سرمایه‌گذاری اعم از حقیقی و حقوقی هستند هم با ارسال درخواست کتبی سبدگردان، اعلام شماره حساب یا شماره شبای سبدگردان به همراه مستندات مربوط به واریز سود سهام در وجه سبدگردان و نیز تصویر آگهی روزنامه رسمی مربوط به آخرین تغییرات مدیران و صاحبان امضای مجاز شرکت به نشانی امور سهامداران بانک ملت، در روز ۲۰ شهریور سال جاری پرداخت خواهد شد.

بر اساس اطلاعیه بانک ملت، سایر سهامداران حقوقی که در سامانه سجام ثبت‌نام نکرده‌اند هم پس از ارسال درخواست کتبی، اعلام شماره حساب یا شماره شبا به همراه تصویر آگهی روزنامه رسمی مربوط به آخرین تغییرات مدیران و صاحبان امضای مجاز شرکت به نشانی امور سهامداران بانک ملت، در روز ۳۰مهرماه ۱۴۰۳ سود سهام خود را دریافت خواهند کرد.

این گزارش حاکی است، امور سهامداران بانک ملت به نشانی تهران، خیابان ولیعصر (عج)، بالاتر از تقاطع انقلاب، پلاک ۱۴۴۳ ،طبقه اول، اداره‌کل حسابداری مالی بانک ملت و کدپستی ۱۵۹۱۶۱۴۳۱۱ آماده پاسخ‌گویی به سهامداران خواهد بود.

  • منبع خبر : روابط عمومی بانک ملت