مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه گفت: زمان بهره‌برداری از خطوط درون شهری مترو تا روز عاشورا و شب شام غریبان (۱۷ مرداد) تا ساعت ۲۴ افزایش یافت.

 

 گویای خبر – به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی شایسته اصل مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه ضمن تسلیت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان، حضرت اباعبدالله الحسین (ع) گفت: گستردگی شبکه متروی تهران به گونه‌ای است که بسیاری از هیأت‌های مذهبی در نزدیکی ایستگاه‌های آن قرار دارند و متروی تهران در این شب‌های عزیز افتخار آن را دارد که پذیرای عزاداران حسینی باشد.

وی به استقبال خوب شهروندان از متروی تهران به منظور حضور در مجالس عزاداری اشاره کرد و گفت: به همین منظور زمان بهره‌برداری از خطوط درون شهری مترو تا روز عاشورا و شب شام غریبان (۱۷ مرداد) ۲ ساعت افزایش یافته است.

شایسته با بیان این که پیش از این زمان بهره‌برداری از خطوط متروی تهران به صورت عادی تا ساعت ۲۲ بود خاطرنشان کرد: از امروز در تمام ایستگاه‌های خطوط درون شهری زمان خدمت‌رسانی تا ساعت ۲۴ است.

گفتنی است این افزایش زمان مربوط به ایستگاه‌های خطوط یک، دو، سه، چهار، شش و هفت است و انشعاب فرودگاه مهرآباد، فرودگاه امام خمینی (ره) و ایستگاه‌های خط ۵ طبق برنامه عادی خود فعالیت می‌کنند.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر