در نشست مشترک میان مدیرعامل بانک شهر و شهردار کلانشهر مشهد، دوطرف بر افزایش همکاری‌ها با هدف بهره‌مندی شهروندان از خدمات برتر شهری و بانکی تاکید کردند.

به گزارش گویای خبر به نقل از روابط عمومی بانک شهر، دکتر سیدمحمدمهدی احمدی مدیرعامل بانک شهر در این نشست که اعضای شورای شهر و جمعی از مدیران ارشد مدیریت شهری کلانشهر مشهد نیز حضور داشتند، به تبیین نقش بانک شهر در کاهش مشکلات شهری و خدمات‌رسانی شایسته آن به شهروندان پرداخت.

دکتر احمدی تصریح کرد: بانک شهر با بیش از یک دهه فعالیت در شبکه بانکی کشور، به عنوان بانکی محبوب و قابل اعتماد برای شهروندان، همواره به عنوان بازوی توانمند شهرداری‌ها حمایت خود را از این نهاد اجتماعی و خدماتی به بهترین شکل انجام داده است.

وی با تاکید بر این که توجه به نیازهای شهروندان در تمامی حوزه‌های بانکی، حمایت از واحدهای تولیدی داخلی، خدمات نوآورانه بانکی و نگاه حمایتی به شهرداری‌ها وجه تمایز بانک شهر است، خاطرنشان ساخت: درهمین راستا تلاش کرده‌ایم با برگزاری نشست‌های تخصصی و احصاء نیازهای شهرداری‌ها، آنان را در پیشبرد برنامه‌های خود و افزایش خدمات‌رسانی به شهروندان همراهی کنیم.

مدیرعامل بانک شهر تاکید کرد: هم‌ اکنون زمینه استفاده شهرداری‌ها از روش‌‌های نوین تامین مالی از سوی این بانک فراهم شده است. ابزارهای موجود در بازار سرمایه نظیر اوراق صکوک و صندوق‌های زمین و ساختمان هم می‌تواند راهکاری مناسب برای مرتفع کردن مشکلات در کلانشهرها باشد.

دکتر احمدی با بیان این که افزایش همکاری‌ها و تعاملات میان بانک و شهرداری مشهد، توفیق بیشتر خدمت‌رسانی به شهروندان و زائران رضوی را برای این بانک در پی خواهد داشت، تصریح کرد: امید است طی ماه‌های آینده تعاملات شهرداری و بانک نسبت به گذشته بیشتر شود.

شهردار کلانشهر مشهد نیز در این نشست اظهارکرد: مشهد به عنوان یک شهر مذهبی، سالانه میزبان بیش از سی میلیون زائر از ایران و سراسرجهان است و باید مدیران کشوری نسبت به اختصاص بودجه و تسهیلات به کلانشهر مشهد توجه بیشتری داشته باشند.

محمدرضا قلندرشریف با اشاره به سابقه بالای همکاری میان دوطرف، گفت: افزایش سرمایه و ثروت بانک شهر، باعث افزایش خدمت‌رسانی مدیریت شهری به تمام شهروندان خواهد بود. برهمین اساس باید توجه داشته باشیم که هرچه میزان ثروت بانک و ارائه تسهیلات به شهرداری‌ها را افزایش دهیم، میزان خدمت به شهروندان را افزایش داده‌ایم و در نهایت منجر به رضایت‌مندی بیشتر مردم خواهد شد.

قلندرشریف با اشاره به همکاری‌های بیشتر بانک شهر و شهرداری‌ها ادامه داد: کمیته مشترک بین شهرداری مشهد و بانک شهر باید تشکیل شود تا به خواسته‌های طرفین با دقت بیشتری پاسخ داده شود. موضوع قطار شهری و دیگر موضوعات مطرح شده را نیز توقع داریم تا مدیران بانک شهری نگاه ویژه‌تری داشته باشند.

  • منبع خبر : روابط عمومی بانک شهر