استاندار تهران از برگزاری نمایشگاه‌های بهاره (شب عید) و ماه رمضان در پنج نقطه حکیمیه، ارم، مصلی، خاوران و بوستان ولایت شهر تهران و همچنین شهرستان‌های این استان خبر داد.

گویای خبر به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران، علیرضا فخاری ظهر جمعه در جمع خبرنگاران، در خصوص برگزاری نمایشگاه‌های شب عید گفت: نمایشگاه‌های عرضه مایحتاج شب عید و ماه رمضان در تهران و شهرستان‌های این استان برگزار می‌شود.

وی هدف برگزاری این نمایشگاه‌ها را عرضه با قیمت و کیفیت مناسب با پراکندگی قابل توجه در سطح استان تهران خبر داد و گفت: این نمایشگاه‌ها در تهران پنج نقطه حکیمیه، ارم، مصلی، خاوران و بوستان ولایت و همچنین شهرستان‌های استان تهران برگزار خواهد شد.

استاندار تهران افزود: در حقیقت این نمایشگاه‌ها عیدانه و رمضانه هستند تا اقلام مورد نیاز شهروندان برای شب عید و ماه مبارک رمضان را عرضه کنند.

فخاری گفت: باید تنوع کالایی در نمایشگاه‌ها تأمین شود و این نمایشگاه‌ها در سطح استان پراکنده خواهند بود تا مردم به منظور تأمین کالا مجبور نشوند به شهر تهران مراجعه کنند، بی تردید مراجعه مردم از سطح شهرستان‌ها به شهر تهران باعث ایجاد ترافیک و مصرف بالای سوخت خواهد شد.

استاندار تهران تاکید کرد: کمبود کالایی برای شب عید وجود ندارد؛ اما لازم است تا نظام توزیع بهبود پیدا کند و ساماندهی جدیدی برای آن در نظر گرفته شود و از سوی دیگر با تحول در حوزه نظارت بتوانیم شب عید کنترل قیمت و بازار را انجام دهیم.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران