معاون اقتصادی استاندار بوشهر گفت: در سه سال اخیر، بیش از ۱۰۰۰ جواز تاسیس صنعتی در استان بوشهر صادر شد.

به گزارش گویای خبر  به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور،  علی باستین عصر روز یک‌شنبه ۱۷ تیرماه در نشست مسوولان استان بوشهر اظهار کرد: در سه سال اخیر اقدامات خوبی در حوزه اقتصادی استان بوشهر صورت گرفته و طرح‌ها و پروژه‌های مهمی در نقاط مختلف استان اجرا شد.

وی ارتقای معاونت اقتصادی استانداری به‌عنوان یکی از معاونت‌های مهم، تأثیرگذار و موفق در کشور را از دیگر دستاوردهای این حوزه برشمرد و اضافه کرد: در این مدت جایگاه اقتصادی استان بوشهر با تلاش و فعالیت شبانه‌روزی در کشور ارتقا یافت.

معاون اقتصادی استاندار بوشهر توسعه متوازن استان از طریق توزیع بهینه منابع و تسهیلات بانکی را از دیگر شاخص‌های موفق حوزه اقتصادی استان بوشهر در مدت سه سال دولت سیزدهم برشمرد و خاطرنشان کرد: مردم‌داری و حفظ حرمت و کرامت همه مردم و عدم تبعیض در رفتار و عمل برای کسب رضایت‌مندی مردم از دیگر دستاوردهای این عرصه است.

باستین با اشاره به مهمترین شاخص‌ها و دستاوردهای دولت سیزدهم در بخش اقتصادی یکی از مهمترین تحولات تغییر فرهنگ سرمایه‌گذاری و جلب اعتماد بخش خصوصی و ایجاد اعتقاد و باور در مردم دانست و اظهار داشت: دولت سیزدهم به‌صورت واقعی و عملی پشتیبان امر سرمایه‌گذاری و تولید است.

وی از صدور هزار مجوز تأسیس طرح‌های سرمایه‌گذاری در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: در سه سال دولت شهید آیت‌الله رییسی یک‌هزار فقره جواز تأسیس در بخش‌های مختلف اقتصادی با پیش‌بینی بیش از ۳۰۰ هزار میلیارد تومان در استان صادر شد.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور