​ تشریح نحوه فعالیت صنوف در ماه مبارک رمضان، رییس پلیس نظارت بر اماکن عمومی تهران در آستانه ماه مبارک رمضان درباره چگونگی فعالیت صنوف در ایام روزه‌داری توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش گویای خبر به نقل از ایلنا، سرهنگ نادر مرادی رییس پلیس نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ درباره فعالیت واحدهای صنفی متفاوت در ماه مبارک رمضان گفت: با توجه به ابلاغیه‌ای که از سوی پلیس نظارت براماکن تهران صادر شده است، اماکن مختلفی از جمله بستنی فروشی‌ها، آبمیوه فروشی‌ها، رستوران، فست‌فودها باید فعالیت خود را به بعد از اذان مغرب موکول کنند و فعالیت آن‌ها طی روز جهت حفظ حرمت ماه مبارک رمضان ممنوع است.

وی درباره مراکز خدمات بیمارستانی و مراکز بین راهی ادامه داد: برای فعالیت مرکز بین راهی و بیمارستانی مجوز صادر می‌شود تا بتوانند فعالیت کنند. پذیرایی از مسافران و فعالیت رستوران ها و مراکز خدماتی باید به صورت بیرون‌بر باشد تا حرمت ماه مبارک رمضان حفظ شود و بدین منظور دستورالعمل های خاصی ارائه شده است.

رییس پلیس نظارت بر اماکن عمومی تهران بزرگ با تاکید بر اینکه فعالیت بعضی از واحدهای صنفی تا اذان مغرب ممنوع است، خاطرنشان کرد: باید این اصناف فعایت خود را به بعد از اذان مغرب موکول کنند و برای فعالیت تا اذان صبح هم باید محل مورد نظر بررسی شده و باتوجه به نیاز مردم مجوز مخصوص ماه رمضان برای آن‌ها صادر می‌شود.

به گفته سرهنگ مرادی سوپرمارکت‌ها و فروشگاه‌ها می‌توانند به فعالیت عادی روزانه خود ادامه دهند.

  • منبع خبر : ایلنا