معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر از همراهی و مساعدت بانک آینده در پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی مربوط به تبصره ۱۸ قانون بودجه، قدردانی کرد.


به گزارش گویای خبر به نقل از روابط عمومی بانک آینده، علی باستین، طی تقدیرنامه‌‌های جداگانه به دکتر شعبان مرادی، رئیس هیأت مدیره و سرپرست بانک آینده و تنی چند از اعضای هیأت مدیره، معاونان و نیز رئیس شعبه «بوشهر- خیابان امام‌خمینی»،”رشد و توسعه اقتصادی کشور را مرهون هم‌دلی، همکاری و اهتمام مجموعه‌ای از مدیران، متخصصان و کارکنان دلسوز دانست که با جدیت و تلاش شبانه‌روزی، آبادانی و شکوفایی این مرز و بوم را وجهه همت خود قرار داده‌اند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر در ادامه ضمن توفیق روزافزون مسوولین و دست‌اندرکاران بانک، از بانک آینده به‌جهت کمک به پیشرفت اهداف و برنامه‌های اقتصادی استان بوشهر در حوزه‌های گردشگری و صنعت به‌خصوص تأمین پرداخت تسهیلات بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه برای بنگاه‌های اقتصادی قدردانی کرد.
شایان ذکر است؛ شعبه «بوشهر- خیابان امام خمینی» در قالب تبصره پیش‌گفته و در راستای عمل به مسوولیت‌ اجتماعی خود به بیش از ۹۰ درصد معرفی‌شدگان از سوی استانداری بوشهر، تسهیلات اعطا کرده است.

  • منبع خبر : بانک آینده