مهلت استفاده اهالی قلم از اعتبار خرید کتاب در «سامانه خرید از کتابفروشی» تا پایان بهمن ماه سال جاری تمدید شد.

به گزارش گویای خبر به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران،  اهالی قلمی که تاکنون اعتبار خرید کتاب در «سامانه خرید از کتابفروشی» را  استفاده نکرده‌اند می‌توانند تا پایان بهمن ماه ۱۴۰۱ به این سامانه مراجعه و از اعتبار در نظر گرفته شده استفاده کنند.
گفتنی است بر پایه اطلاعات ثبت شده در سامانه اهل قلم و آیین‌نامۀ اجرایی اعتبار خرید کتاب (بن) اهل قلم، به بیش از  ۹ هزار اهل قلم در پنج سطح مختلف بین ۲۵۰ تا ۴۰۰  هزار تومان اعتبار خرید کتاب از «سامانه خرید از کتابفروشی» به مبلغ کل بیش از ۲۳ میلیارد ریال اختصاص پیدا کرده است.
لازم به ذکر است اهالی قلم علاوه بر این اعتبار می‌توانند از یارانه یک میلیون ریالی که به کد ملی آن‌ها اختصاص پیدا کرده نیز استفاده کنند.
اهالی قلم واجد شرایط که پیامک  اختصاص اعتبار خرید در «سامانه خرید از کتابفروشی» را دریافت کرده‌اند، می‌توانند به سایت c.ketab.ir مراجعه و ضمن ثبت نام، یارانه اختصاص یافته را در کیف پول خود مشاهده کنند. این اعتبار پس از نهایی شدن سفارش خرید کتاب، در مرحله پرداخت محاسبه خواهد شد.
 آیین‌نامه اجرایی اعتبار خرید کتاب (بن) اهل قلم در سامانه اهل قلم به نشانی  ahleghalam.ketab.ir قابل دریافت و مطالعه است.
 مرکز پشتیبانی با شماره تماس ۰۲۱۹۱۰۰۹۸۹۸ برای پاسخ‌گویی و راهنمایی درباره فرآیندهای ثبت‌نام و خرید کتاب از «سامانه خرید از کتابفروشی» در نظر گرفته شده است.

  • منبع خبر : خانه کتاب و ادبیات ایران