علی رمضانی، مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران در بازدید از کارخانه چوب و کاغذ مازندران گفت: تاکنون بیش از ۱۰۰۰ تُن کاغذ ایرانی بین ناشران کشور توزیع شده است و مرحله به مرحله درحال دریافت و توزیع این کاغذها میان ناشران هستیم.

به گزارش گویای خبر به نقل از خبرگزاری کتاب ایران، علی رمضانی، مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران در حاشیه بازدید از کارخانه چوب و کاغذ مازندران گفت: امروز بازدید از کارخانه چوب و کاغذ مازندران و خط تولید کاغذ تحریر در راستای قراردادی که خانه کتاب و ادبیات ایران و این کارخانه برای تامین ۷ هزار تن کاغذ ناشران کشور تا پایان سال دارد، انجام شد. در این بازدید با مسئولان کارخانه درباره کیفیت کاغذ و فرآیند تولید آن  همچنین روش‌های ارتقاء کمّی و کیفی آنچه برای نشر کشور از سوی این کارخانه تامین می‌شود، گفت‌وگو شد.

وی افزود:‌ طی قراردادی که خانه کتاب و ادبیات ایران با این کارخانه دارد، تاکنون بیش از ۱۰۰۰ تُن کاغذ دریافتی را بین ناشران کشور توزیع کردیم و مرحله به مرحله درحال دریافت و توزیع این کاغذها میان ناشران هستیم. تعاملات و رفت و آمد میان مجموعه مصرف‌کنندگانی که خانه کتاب و ادبیات ایران واسطه دریافت کاغذ آن‌هاست با تولیدکننده، زمینه‌ساز ارتقاء کیفی کار خواهد شد و انتقال نظرات آنان کمک می‌کند که ادامه مسیر راحت‌تر و سریع‌تر طی شود.

  • منبع خبر : خبرگزاری کتاب ایران