جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از حضور پلیس در همه پارک‌ها و بوستان‌ها در روز طبیعت برای تأمین امنیت و آرامش شهروندان خبر داد.

 

به گزارش گویای خبر به نقل از خبرگزاری مهر، سردار حمید هداوند با اشاره به این که در روز طبیعت ایرانیان طبق رسم و سنت هر ساله خود به دامن طبیعت می‌روند و خداوند را به خاطر شروعی دوباره و سرسبزی طبیعت سپاسگزاری می‌کنند، بیان داشت: در روز طبیعت امسال همه یگان‌های انتظامی و ترافیکی از ساعات اولیه روز تا پاسی از شب که در حقیقت همه مردم به منازل خود بر می‌گردند در سطح شهر و پارک‌ها و بوستان‌ها حضوری فعال و هدفمند دارند تا امنیت و آرامش مردم را تأمین کنند.

جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به این که همه بوستان‌ها و پارک‌های پایتخت که محل حضور شهروندان در روز طبیعت است را شناسایی کرده ایم و گشت‌های پیاده، موتوری و خودرویی در روز طبیعت متناسب با موقعیت و وسعت پارک‌ها و بوستان ها در آنجا مستقر و گشت زنی انجام خواهند داد، عنوان داشت: همه تلاش خود را به کار بسته ایم تا مردم عزیزمان روزی خوش و آرام و توأمان با امنیت و آرامش و انضباط را سپری نمایند.

سردار هداوند خاطرنشان کرد: بطور جد و با اقتدار با افرادی که به انحا مختلف امنیت و آرامش مردم را به مخاطره بی اندازند برخورد خواهد شد چرا که امنیت و آرامش جامعه و مردم خط قرمز پلیس است.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه سارقان و مجرمان تحت رصد و کنترل پلیس هستند، گفت: در این روزها گردان‌های موتوری واکنش سریع برای انجام فوریت‌های پلیسی و خدمت رسانی سریع‌تر به شهروندان گرامی اندیشیده شده است.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر