مراسم رونمایی از سرویس خرید با تایید بانک ملت (بانکداری باز) از طریق سامانه فراسود ملت با حضور رضا دولت آبادی مدیرعامل بانک ملت برگزار شد.

به گزارش گویای خبر به نقل از روابط عمومی بانک ملت، رضا دولت آبادی در بازدید از شرکت تامین سرمایه بانک ملت و در مراسم رونمایی از سرویس خرید با تایید بانک ملت، از هیات مدیره، مدیرعامل و کارکنان این شرکت قدردانی و اعلام کرد که شرکت در یک سال اخیر نتایج و دستاوردهای قابل قبولی در حوزه های تامین مالی، مدیریت دارایی، کسب و کار (به ویژه در حوزه سامانه‌ها و آی تی) و عملکردی داشته است که امیدوارم این توفیقات روزافزون و پایدار باشد.
بر اساس این گزارش، سامانه «فراسود ملت»، سامانه جامع سرمایه‌گذاری شرکت تامین سرمایه بانک ملت برای سرمایه‌گذاری در صندوق‌های سرمایه‌گذاری با درآمد ثابت تحت مدیریت شرکت تامین سرمایه (شامل: صندوق‌های اوج ملت، اندوخته ملت و آتیه ملت) است.
سرویس خرید با تایید بانک ملت یا همان بانکداری باز، امکان انتقال مبلغ قابل سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران را از مسیری مطمئن و به طور مستقیم از طریق حساب بانکی آن‌ها و با صرفه‌جویی در هزینه و وقت و بدون مراجعه به شعب بانک به حساب صندوق‌های مذکور فراهم می‌کند.
افشار سرکانیان، مدیرعامل شرکت تامین سرمایه بانک ملت هم در این دیدار به تشریح مهم‌ترین اقدامات و دستاوردهای شرکت پرداخت و در حوزه تامین مالی به انتشار مبلغ ۱۱۹٫۱۴۵ میلیارد ریال اوراق بدهی در ۱۳ ماهه منتهی به فروردین ۱۴۰۲، بهبود جایگاه شرکت در صنعت از لحاظ حجم اوراق بدهی منتشره و افزایش ۶۸۳ درصدی حجم اوراق بدهی منتشره در سال ۱۴۰۱ نسبت به سال گذشته اشاره کرد.
وی در حوزه مدیریت دارایی از افزایش ۱۹۰ درصدی در خالص ارزش دارایی‌های تحت مدیریت (از مبلغ ۱۱۵٫۸۷۱ میلیارد ریال به مبلغ ۳۳۶٫۴۶۹ میلیارد ریال)، افزایش دو برابری سهم از بازار شرکت در صنعت از لحاظ خالص ارزش دارایی‌های تحت مدیریت، بهبود جایگاه صندوق اوج ملت در بین ۲۰ صندوق بزرگ بازار سرمایه در سال ۱۴۰۱ از رتبه ۱۷ به ۶ ، افزایش سقف خالص ارزش دارایی‌های صندوق اوج ملت از مبلغ ۱۰۰ هزار میلیارد ریال به ۳۰۰ هزار میلیارد ریال، افزایش کیفیت و بازدهی ترکیب دارایی‌های صندوق‌های تحت مدیریت شرکت و توسعه حجم فعالیت شرکت در حوزه ارائه خدمت سبدگردانی اختصاصی به اشخاص حقوقی خبر داد.

  • منبع خبر : روابط عمومی بانک ملت