بانک مسکن با تامین مالی ۱۰۰ همت برای ساخت پروژه‌های نهضت ملی مسکن؛ ۲ و نیم برابر سایر بخش‌های نظام بانکی کشور تسهیلات پرداخت کرده است.

به گزارش گویای خبر به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن– هیبنا، دکتر سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن در دیدار با علی‌اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان ضمن بیان این مطلب گفت: تسهیلات نهضت ملی مسکن از محل منابع داخلی بانک مسکن پرداخت شده است.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های صنایع و شرکت‌های مختلف برای پیشبرد طرح نهضت ملی مسکن افزود: بخش مسکن با صنایع مختلف در ارتباط است و رونق این بخش باعث رونق دیگر بخش‌های صنعت می‌شود. بنابراین لازم است از ظرفیت این صنایع به خصوص صنایع پتروشیمی در جهت پیشبرد طرح نهضت ملی مسکن در استان خوزستان استفاده شود.

دکتر حسینی با بیان این مطلب که بانک مسکن بزرگ‌ترین بانک تخصصی حوزه مسکن بوده و از شرکت‌های تخصصی و خوشنام در حوزه ساخت‌وساز برخوردار است؛ بر استفاده از توانمندی‌های شرکت‌های یاد شده برای رونق ساخت و ساز در استان خوزستان تاکید کرد.

وی با اشاره به ساخت بزرگ‌ترین شهر ساحلی ایران در بندرعباس از سوی بانک مسکن یادآور شد: بانک مسکن به همراه شرکت‌های زیرمجموعه خود در قالب یک بانک توسعه‌گر این آمادگی را دارد تا در استان خوزستان نسبت به ساخت شهرهای ساحلی اقدام کند.

حسینی محراب، استاندار خوزستان نیز با قدردانی از عملکرد بانک مسکن در توسعه بخش مسکن و رونق اقتصادی کشور، بر حمایت‌های همه‌جانبه از این بانک در عمل به مسوولیت‌های ملی به ویژه در قالب طرح نهضت ملی مسکن قدردانی کرد.

  • منبع خبر :  پایگاه خبری بانک مسکن