سامانه «جیب الکترونیک تعاون» با حضور معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سرپرست بانک توسعه تعاون رونمایی شد.

به گزارش گویای خبر به نقل از  پایگاه خبری توسعه تعاون، مهدی مسکنی معاون تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آیین معرفی و رونمایی اظهار داشت: سامانه «جیب الکترونیک تعاون» به عنوان خدمت و محصول نوین از سوی شرکت سمات و با همکاری بانک توسعه تعاون ارائه شده است و این محصول الکترونیک نیز در این رویداد با انجام تراکنش نمادین مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

وی افزود: حضور در نمایشگاه تراکنش برای دومین سال پیاپی از سوی شرکت سمات نشان‌دهنده اراده مجموعه برای ارائه طرح‌های نوآورانه است.
مسکنی گفت: گسترش بانکداری الکترونیک می‌تواند در ارائه خدمات موثر و شفاف از سوی بخش تعاون به جامعه تعاون موثر واقع شود.
محمد شیخ حسینی سرپرست بانک توسعه تعاون گفت: حضور اثربخش بانک و سمات در این رویداد، نشان از برنامه‌ها، اقدامات و تدابیر بانک توسعه تعاون در پیشرفت بانکداری الکترونیک و بانکداری دیجیتال دارد.
وی افزود: جایگاه تکنولوژی و فناوری اطلاعات در سیستم بانکی کشور بسیار حائز اهمیت است.
شیخ حسینی تاکید کرد: ارائه محصولات جدید و هم‌افزایی متخصصین و صاحب‌نظران حاضر در نمایشگاه می‌تواند دستاوردهای ارزنده‌ای برای توسعه بانکداری کشور در پی داشته باشد.
در این مراسم کریم میرزاخانی مدیر مرکز آموزش و پژوهش، علی یکتا مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات ، محمد جواد افتخاری مدیر عامل شرکت سمات، آرمین معصومی سرپرست شرکت خدمات پشتیبانی و شهرام بخشا رییس اداره‌کل روابط عمومی بانک توسعه تعاون حضور داشتند.
گفتنی است شرکت سمات با همکاری بانک توسعه تعاون در راستای بهبود فضای کسب و کاری و همچنین راحتی مشتریان و عموم مردم برای انجام انواع عملیات‌های مالی، مدیریت هزینه کرد و بودجه‌بندی آن، اقدام به تولید کیف الکترونیک با نام جات (جیب الکترونیک تعاون) نموده است تا بتواند علاوه بر فراهم نمودن بستری امن برای پرداخت‌های مالی، پل ارتباطی مطمئنی میان تعاونی‌ها، کسب و کارها و خریداران باشد.

  • منبع خبر : پایگاه خبری توسعه تعاون