مراسم معرفی شعبه تخصصی بانک توسعه صادرات ایران برای ارائه خدمات و تسهیلات به شرکت‌های دانش‌بنیان با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد این بانک برگزار شد.

به گزارش گویای خبر به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، دکتر سیدعلی حسینی و جمعی از مدیران ارشد بانک به مناسبت هفته دولت با حضور در شعبه بلوار کشاورز این بانک، این شعبه را به عنوان شعبه تخصصی برای ارائه خدمات به شرکت‌های دانش‌بنیان معرفی کردند.
شعبه بلوار کشاورز پیرو دستور مدیرعامل و حساسیت موضوع ارائه خدمات به شرکت‌های دانش‌بنیان، به عنوان شعبه تخصصی برای ارائه تسهیلات و خدمات به شرکت‌های دانش‌بنیان انتخاب شد.
چهارهزار و ۶۹۰ میلیارد ریال تسهیلات تا پایان تیرماه سال جاری به شرکت‌های دانش‌بنیان اعطا شده، که ۱۲ درصد از کل تسهیلات اعطایی بانک را در یک سال اخیر شامل می‌شود.
همچنین در راستای ارائه خدمات مناسب به مشتریان حوزه دانش‌بنیان، ارتباط مطلوبی بین بانک، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی شکل گرفته است ضمن این که پس از امضای تفاهم‌نامه بانک توسعه صادرات ایران و وزارت نفت، شرکت‌های دانش‌بنیان برای دریافت تسهیلات به بانک معرفی شده‌اند.
بر اساس این گزارش، از این پس شعبه بلوار کشاورز بانک توسعه صادرات ایران به طور متمرکز و تخصصی، فرایند اعطای تسهیلات، خدمات و ارائه مشاوره به شرکت‌های دانش‌بنیان را بر عهده دارد.

  • منبع خبر : بانک توسعه صادرات ایران