معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران بر لزوم برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی و پرمخاطب در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب تاکید کرد.

گویای خبر – به گزارش پایگاه خبری شهر، مهدی پیرهادی، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران و حسین نظری، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران عصر دیروز به همراه عباس تقدسی‌نژاد، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب و هیات همراه از نقاط مختلف این مجموعه و نیز ۲۷ امین نمایشگاه بین‌المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی که در حال برگزاری است، بازدید کردند.

مهدی پیرهادی، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران در حاشیه بازدید از نمایشگاه شهر آفتاب در مورد ظرفیت‌های نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب، اظهار داشت: زیرساخت‌های شهرآفتاب، احداث خط مترو، محوطه‌سازی، سالن‌های تعبیه شده و همچنین طرح‌های توسعه‌ای پیش بینی شده؛ ظرفیت بسیار خوبی را برای برگزاری نمایشگاه‌های بزرگ فراهم کرده است.

رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران با بیان این که شهر آفتاب به تدریج ظرفیت نهایی خود را کسب می‌کند، خاطرنشان کرد: افزایش تعداد سالن‌ها و ساخت هتل نیز در نمایشگاه بین‌المللی شهر آفتاب پیش‌بینی شده است.

حسین نظری، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران نیز در این بازدید پس از استماع گزارشات مبسوطی از فعالیت‌ها و برنامه‌های پیش روی این شرکت، گفت: این مجموعه از ظرفیت‌های بسیاری خوبی برای برگزاری نمایشگاه‌های مختلف و پرمخاطب برخوردار است، از اینرو باید تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های مناسبی جهت برگزاری نمایشگاه‌های مختلف در این محل فراهم شود.

وی در ادامه افزود: یکی از مهم‌ترین دلایل ساخت این مجموعه کاهش بار ترافیک در هنگام برگزاری نمایشگاه‌های مختلف در سطح شهر تهران بوده است. لذا باید از ظرفیت‌های ایجاد شده در این مجموعه به خوبی استفاده شود و این مهم نیازمند عزم جدی در این راستا است.

لازم بذکر است در این بازدید چند ساعته، مهدی پیرهادی، رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران، حسین نظری، معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران و هیات همراه از نقاطی چون چهارباغ، مترو شهر آفتاب، باغ ایرانی، محل پارکینگ‌های این مجموعه، سالن‌های اصلی نمایشگاه و… بازدید کردند.

  • منبع خبر :  پایگاه خبری شهر