سازمان تأمین اجتماعی اعلام کرد، مهلت ثبت‌نام در آزمون استخدامی متمرکز این سازمان برای سال ۱۴۰۱ که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود تا پایان روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ تمدید شده است. همچنین با توجه به انجام اصلاحاتی در شرایط متقاضیان شرکت در این آزمون، اصلاحات اعمال شده در دفترچه راهنمای آزمون نیز از سوی این سازمان اعلام شد.

 گویای خبر – به گزارش پایگاه خبری سازمان تأمین‌ اجتماعی، ابوالفضل عفت‌نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی این سازمان در این زمینه گفت: در پی انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمـــون استخدامی متمرکز سازمان تامین‌ اجتماعی سال ۱۴۰۱ در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۳۱، عبارت «صرفاً ایثارگرانی مجازند از سهمیه استخدامی ۲۵ درصد بهره‌مند شوند که وضعیت شغلی آنان در فرآیند ثبت‌نام و برگزاری آزمون استخدامی در سیستم سجایا (بیکار) ثبت شده باشد» از ردیف «۱» سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران قسمت الزامات، امتیازات و سهمیه‌های قانونی مندرج در صفحه (۳) دفترچه راهنمای مذکور حذف می‌شود.

وی افزود: به همین منظور برای فراهم نمودن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که در مهلت مقرر (پایان روز ششم شهریورماه) برای ثبت‌نام اقدام نکرده‌اند، ترتیبی اتخاذ شده است که بتوانند تا پایان روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

وی از متقاضیان شرکت در این آزمون خواست در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیق اطلاعیه راهنمای ثبت‌نام و اطلاع از برخی اصلاحات اعمال شده در این دفترچه، به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و برای ثبت‌نام اقدام کنند. آن دسته از داوطلبانی نیز که قبلاً نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا تاریخ اعلام شده، نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند.

اصلاحات دفترچه‌ راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی متمرکز سازمان تامین‌ اجتماعی سال ۱۴۰۱ اینجا قابل مشاهده است.

  • منبع خبر : پایگاه خبری سازمان تأمین‌ اجتماعی