طی مراسمی با حضور متخصصان حوزه‌های غدد، نورولوژی و تغذیه از مکمل ایران ساخت «نوروستایل» با قابلیت کمک به درمان دردهای عصبی و کم خونی رونمایی شد.

به گزارش گویای خبر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکتر رکسانا کیا، مدیرعامل شرکت تولیدکننده این محصول با اعلام این مطلب گفت: این مکمل که در قالب قرص خوراکی توسط متخصصان شرکت نکسوس از شرکت‌های زیرمجموعه گروه دارویی اکتوور تولید شده هم در افراد عادی و هم در افراد مبتلا به دیابت که در تزریق دارو مشکل دارند، قابل استفاده است.

وی با بیان این که ترکیبات به‌کار رفته در مکمل نوروستایل شامل ترکیبات گروه‌های ویتامین B است خاطرنشان کرد: علاوه بر بیماران دیابتی، افراد ۶۵ سال به بالا، بیمارانی که جراحی‌های گوارشی انجام داده‌اند و افراد دارای رژیم غذایی گیاه‌خواری از دیگر گروه‌هایی هستند که می‌توانند از اثرات مطلوب این محصول بهره‌مند شوند.

کیا با بیان این که نکسوس محصولات جدیدی از نوع قرص، سافت ژل و جوشان توزیع کرده و قرار بر این است تا در آینده‌ای نزدیک مکمل‌هایی به شکل ساشه و ویال خوراکی تولید و در بازار عرضه کند از برنامه‌ریزی برای ورود جدی به حوزه صادرات این مکمل‌ها خبر داد.

  • منبع خبر :  پایگاه اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری