آماده‌باش نوروزی مراکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی در تمامی استان ها، معاون درمان سازمان تأمین‌ اجتماعی از تشکیل ستاد نوروزی مدیریت درمان در این معاونت و اداره ‌کل درمان مستقیم سازمان تأمین‌اجتماعی در ایام نوروز سال ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش گویای خبر به نقل از خبرگزاری مهر، امیرعباس منوچهری تشکیل ستاد نوروزی مدیریت درمان را به‌ منظور اجرای هر چه بهتر طرح آماده‌باش نوروزی مراکز درمانی سازمان تأمین اجتماعی دانست و گفت: ستاد نوروزی مدیریت درمان در تمامی استان‌ها با هماهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی به فعالیت می‌پردازد.

معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه در ایام نوروز شاهد افزایش مسافرت هستیم و ممکن است برخی افراد در طول مسافرت به خدمات درمانی نیاز پیدا کنند، خاطرنشان کرد: برای خدمت‌رسانی مناسب به مسافران نوروزی در مراکز درمانی و بیمارستان‌های سازمان تأمین‌اجتماعی پیش‌بینی‌های لازم انجام شده و در استان‌های مقصد نیز آمادگی کامل به وجود آمده است.

وی از نصب پلاکاردهای اطلاع‌رسانی به مسافران نوروزی در شهرهای مختلف خبر داد و گفت: برای اطلاع مسافران از نشانی مراکز درمانی تأمین‌اجتماعی این پلاکاردها در ورودی شهرها نصب می‌شود.

منوچهری بر حضور پزشکان کشیک در تمامی بیمارستان‌ها و ستاد مدیریت درمان سراسر کشور تأکید کرد و گفت: سایر پزشکان نیز برای خدمت‌رسانی به بیماران در دسترس خواهند بود.

معاون درمان سازمان تأمین‌اجتماعی پذیرش بیماران در ایام غیرتعطیل نوروزی را نیز همچون روال جاری برشمرد و عنوان کرد: امیدواریم با فعالیت مطلوب مراکز درمانی تأمین‌اجتماعی شاهد رضایت‌مندی بیمه‌شدگان باشیم و امکان دسترسی کامل بیماران به خدمات درمانی در این ایام فراهم شود.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر