دبیر اجرایی جشنواره آرمان از برگزاری جشنواره رسانه‌ای آرمان خبر داد و گفت: این جشنواره تلاش دارد لایه‌های هویتی در محلات مختلف تهران را شناسایی کند.

به گزارش گویای خبر به نقل از پایگاه خبری شهر، دانیال معمار امروز در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه گفت: به یاد و نام شهید امنیت آرمان علی وردی تاکنون چندین جشنواره آرمان در بخش‌های قرآنی، مداحی و بازی‌های یارانه‌ای با استقبال پرشور برگزار شد.

وی افزود: به منظور شناسایی نخبگان، تاریخچه و قهرمانان محلات تهران جشنواره رسانه‌ای آرمان در تهران شروع به کار کرد.

مدیر موسسه روزنامه همشهری ادامه داد: این جشنواره از سوی شهرداری تهران به این موسسه سپرده شده که شرکت‌کنندگان در دو بخش عمومی و تخصصی و با استفاده از عکس، فیلم و دل نوشته در این جشنواره شرکت کنند.

وی افزود: شرکت کنندگان تا ۲۰ تیرماه می‌توانند نسبت به ارسال آثار اقدام کنند و اختتامیه و معرفی آثار برتر در روز ۱۹ مردادماه برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی جشنواره رسانه‌ای آرمان خاطرنشان کرد: عمده شرکت‌کنندگان این جشنواره را به افراد دهه هشتادی اختصاص دادیم چرا که عمده زندگی این افراد با رسانه است.

به گفته وی، همچنین نام‌های بسیاری از محلات دارای هویت و تاریخچه خاصی است که شرکت‌کنندگان در این بخش نیز می‌توانند نسبت به ارسال آثار اقدام کنند.

معمار خاطرنشان کرد: دیگر هدف این جشنواره خاطره‌گویی از روزهای قدیم و جدید در محلات تهران است و شناسایی افرادی که در محلات منشا اثر هستند و به نوعی قهرمان اجتماعی آن محله محسوب می‌شوند، است.

وی یادآور شد: پس از داوری به اثر برتر جایزه ۵۰۰ میلیون ریالی تعلق می‌گیرد و همچنین ۵۰ جایزه ۱۰ میلیون ریالی نیز در نظر گرفتیم.

  • منبع خبر : پایگاه خبری شهر