مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری اراده مدیران بانک توسعه تعاون را مقدس و پولادین دانست.

به گزارش گویای خبر به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، مهدی مسکنی مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشوری در جلسه تفاهم‌نامه با بانک توسعه تعاون اظهار داشت: یکی از ارکان مهم مدیریت، بسیج منابع و امکانات است، اگر مدیریت در این امر مهم موفق باشد می‌تواند طرح‌ها و برنامه‌ها را اجرایی نماید، برای انجام پروژه‌های بزرگ نیز عمدتا منابع مالی به سهولت در دسترس قرار ندارد، در واقع مبحث تامین مالی از چالش‌های پروژه‌های بزرگ است.

وی افزود: اراده مدیران ارشد بانک توسعه تعاون مقدس و پولادین است، این بانک در طول دو سال اخیر عملکردی مناسب داشته است، بیش از ۶۰ درصد تسهیلات پرداختی بانک توسعه تعاون در طول ۱۴ سال فعالیت، مربوط به دو سال فعالیت دولت سیزدهم بوده است. بانک توسعه تعاون در اختصاص دو خط اعتباری ۲۰ هزار میلیارد ریالی و ۳۰ هزار میلیارد ریالی عملکردی مناسب برای رفع موانع تولید و فراهم‌سازی شرایط تولید برای تعاونی‌ها ارایه داد و در تجهیز تعاونی‌های کوچک نیز دو برابر مصوب، حمایت خود را ابراز داشت.

مسکنی تاکید نمود: بانک توسعه تعاون در پرداخت تسهیلات، صدور ضمانت‌نامه، تامین مالی، خرد جمعی، روش‌های نوین تامین مالی با استفاده از ظرفیت‌های بازار سرمایه می‌تواند خدمات اعتباری مناسبی برای پیشبرد پروژه‌های واحدهای تولیدی زیرمجموعه صندوق بازنشستگی کشوری ارایه دهد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری خاطر نشان کرد: تمامی تلاش ما بر این است که این هم‌اندیشی‌ها و نشست‌ها همراه با نتایج و دستاوردهایی همراه باشد که برکات آن به جامعه هدف اعم از تعاونگران و بازنشستگان برسد.

  • منبع خبر : روابط عمومی بانک توسعه تعاون