مدیر فناوری اطلاعات صندوق اعتباری هنر از «امکان دریافت معرفی‌نامه برخط» برای اصحاب رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسر کشور خبر داد و گفت: در راستای هوشمندسازی ارائه خدمات دولت و تسهیل در ارائه خدمات صندوق هنر ، امکان دریافت برخط معرفی نامه برای همه اصحاب رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسر کشور متقاضی عضویت در صندوق اعتباری هنر فراهم شد.

به گزارش گویای خبر به نقل از صندوق اعتباری هنر، امیر رسولی با اعلام این خبر و با اشاره به جزئیات نحوه آماده‌سازی و ایجاد زیرساخت‌های لازم از لحاظ فناوری اطلاعات برای صدور معرفی‌نامه‌های برخط، اظهار داشت: با پی‌گیری‌های انجام شده و اتصال سامانه عضویت صندوق اعتباری هنر به سامانه‌های برخط معاونت‌های مطبوعاتی و قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، از این پس متقاضیان عضویت در صندوق با وارد کردن شماره معرفی‌نامه در پروفایل عضویت صندوق، می‌توانند به صورت برخط اطلاعات معرفی‌نامه خود اعم از تصویر، شماره و تاریخ معرفی‌نامه را ثبت کنند.
وی خاطرنشان کرد: پیش‌تر متقاضیان عضویت می‌بایست معرفی‌نامه و سایر اطلاعات آن را به صورت فیزیکی دریافت کرده و پس از اسکن آن در سامانه بارگذاری می‌کردند که پس از کارشناسی و انجام استعلامات مورد نیاز مورد تأیید و یا عدم تأیید قرار می‌گرفت.
تأکید بر دقت و سرعت در فرآیند ثبت‌نام اعضا
 مدیر فناوری اطلاعات صندوق اعتباری هنر ادامه داد: با برخط شدن دریافت معرفی‌نامه این فرایند به صورت سیستمی انجام و به محض دریافت و بررسی برخط، مورد تأیید قرار می‌گیرد.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به امکان دریافت برخط معرفی‌نامه برای اصحاب رسانه و فعالان قرآن و عترت سراسر کشور، از این پس متقاضیان عضویت در صندوق هنر بدون حضور فیزیکی، فرآیند ثبت‌نام آن‌ها با دقت و سرعت بیشتر انجام خواهد شد.
 پذیرش سه هزارمعرفی نامه 
رسولی در ادامه سخنان خود از پذیرش بیش از سه هزارمعرفی نامه از این طریق خبر داد و گفت: در برنامه توسعه خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات صندوق اعتباری هنر، اتصال سیستمی به تمامی سازمان‌های همکار و ذی‌ربط وزارت فرهنگ و ارشاد و اسلامی و مکانیزه شدن فرایندها در حال پی‌گیری است.

  • منبع خبر : صندوق اعتباری هنر