شهردار تهران طی حکمی محمد جواد خسروی‌پور را به عنوان رئیس نهاد راهبری و پایش طرح‌های توسعه شهری تهران منصوب کرد.

گویای خبر – به گزارش پایگاه خبری شهر، شهردار تهران طی حکمی محمد جواد خسروی‌پور را به عنوان رئیس نهاد راهبری و پایش طرح‌های توسعه شهری تهران منصوب کرد.

در این حکم آمده است: با عنایت به بند ۳-۱ موافقتنامه سه جانبه همکاری و مشارکت وزارت راه و شهرسازی، شورای اسلامی شهر تهران و شهرداری تهران سال ۱۳۹۸ و برابر مصوبه شورای عالی نهاد راهبری و پایش طرح‌های توسعه شهری تهران ۱۴۰۱/۰۳/۲۵، نظر به تعهد، شایستگی و تجارب جنابعالی به موجب این حکم به مدت چهار سال به سمت «رئیس نهاد راهبری و پایش طرح های توسعه شهری تهران» منصوب می شوید.

رئیس نهاد راهبری و پایش طرح‌های توسعه شهری تهران منصوب شد

در ادامه این حکم عنوان شده است: با توجه به اهمیت تحقق طرح‌های توسعه شهری تهران و نقش تاثیرگذار آن در رشد و توسعه این کلانشهر، انتظار می‌رود با بهره‌گیری از توانایی نیروهای متعهد و متخصص و انجام برنامه‌ریزی مناسب، هدایت و راهبری تحولات فضایی، کالبدی و عملکردی شهر تهران، پایش دائمی و نظارت بر تحقق طرح‌های جامع، تفصیلی، موضوعی و موضعی به همراه بازنگری و پیشنهاد اصلاحات مورد نیاز این طرح ها، زمینه‌سازی برای دسترسی آزاد شهروندان به اطلاعات و طرح‌های توسعه شهری از طریق تشکیل بانک اطلاعات یکپارچه طرح‌ها محقق گردد.

در پایان حکم آمده است: توفیقات روز افزون شما را در ایفای کامل مسئولیت محوله در تحقق شعار «تهران؛ کلان شهر الگوی جهان اسلام» از خداوند منان مسالت می‌نمایم.

  • منبع خبر : پایگاه خبری شهر