انتظار مجلس از دولت کنترل قیمت‌هاست، عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس ضمن انتقاد از افزایش بی رویه قیمت گوشت قرمز، لبنیات و برنج طی یک ماه اخیر گفت: این افزایش بی رویه قیمت‌ها در حالی که در ایام مبارک ماه رمضان نیز قرار داریم، اجحاف در حق مردم است و انتظار مجلس از دولت کنترل قیمت‌هاست.

به گزارش گویای خبر به نقل از خبرگزاری خانه ملت، رحمت الله نوروزی عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس ضمن ابراز نگرانی و انتقاد از افزایش قیمت گوشت قرمز، لبنیات و برنج طی یک ماهه اخیر گفت: روزهای آخر سال گذشته قیمت گوشت حدوداً کیلویی ۱۶۵ هزار تومان شده بود و اکنون به ۱۹۰ هزار تومان رسیده و حتی در برخی مناطق تهران کیلویی ۲۴۰ هزار تومان هم نیز گزارش شده است.

وی ادامه داد: این افزایش بی رویه قیمت گوشت قرمز، لبنیات و برنج در حالی که در ایام مبارک ماه رمضان نیز قرار داریم، اجحاف در حق مردم است و از وزیر جهادکشاورزی و دولت انتظار داریم تا در این خصوص تدابیری بیاندیشد و قیمت ها را کنترل کند.

نماینده مردم علی آباد در مجلس تصریح کرد: این افزایش قیمت‌ها به بحث ساماندهی و حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی مرتبط نیست و هنوز این موضوع اجرایی نشده است و ما شاهد عدم کنترل بازار هستیم. با توجه به این که دغدغه مقام معظم رهبری، مجلس شورای اسلامی و دولت بحث تامین معیشت مردم است، باید اقدامات اساسی برای جلوگیری از افزایش قیمت ها هرچه سریعتر انجام شود.

  • منبع خبر : خبرگزاری خانه ملت