مدیر مرکز بین‌الملل صبا باتری با حضور در غرفه بانک ملی ایران در دومین نمایشگاه بین‌المللی اوراسیا گفت: بانک ملی ایران یک شریک تجاری امن برای بنگاه‌های اقتصادی است

به گزارش گویای خبر به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، محمودرضا موسوی، مدیر مرکز بین‌الملل صبا باتری گفت: در راستای توسعه و گسترش همکاری‌های مشترک با بیان این که تاریخ و قدمت بانک ملی ایران بخشی از تاریخ کشور را تشکیل داده است، تصریح کرد: بانک ملی ایران نماد بانکداری ایران و تداعی‌کننده یک بانک مطمئن و مورد اعتماد است.

وی با تاکید براین نکته که خوشنام‌ترین، بزرگ‌ترین و مطمئن‌ترین بانک در کشور به عنوان حامی تجار، مدیران بنگاه‌های اقتصادی و صاحبان صنایع برای تبادلات و مراودات پولی و بانکی و یا حتی مشارکت و سرمایه‌گذاری بانک ملی ایران است، اظهارداشت: این بانک با سال‌ها تجربه در امور بانکداری بی‌شک مطمئن‌ترین و امن‌ترین شریک تجاری برای تجار و بازرگانان است.

وی به حضور فعال و پررنگ بانک ملی ایران و میربیزینس بانک دراین نمایشگاه (اوراسیا) اشاره کرد و گفت: بانک ملی ایران با توجه به ظرفیت‌های بی‌شمار و شبکه ارزی خوب و قوی خود در منطقه اوراسیا عملکرد خوبی را در این نمایشگاه به نمایش گذاشته است.

موسوی حوزه ارزی بانک ملی ایران را مورد ارزیابی قرارداد و گفت: بانک ملی ایران در مسیر ارائه خدمات پولی و بانکی در کشورهای اوراسیا به مشتریان و متقاضیان ازسایر بانک‌ها با اختلاف زیادی در حال حرکت است.

مدیر مرکز بین‌الملل صبا باتری در ادامه خاطرنشان کرد: بانک ملی ایران با سرلوحه قرار دادن بانکداری اسلامی، تسهیل‌گر و تسریع کننده فرآیندهای تبادلات مالی برای صادرکنندگان و تجار در راستای ارزآوری برای کشور است.

وی یادآور شد: ما هم اکنون قراردادهای زیادی با شرکت‌های مختلف در منطقه اوراسیا منعقد کرده‌ایم که برای صادرات محصولات‌مان قطعا از ظرفیت‌های ارزی بانک ملی ایران استفاده خواهیم کرد.

به گفته وی، تأمین پایدار منابع مالی به عنوان پشتوانه تولید توسط بانک ملی ایران از صنعت کشور می‌تواند سرمنشاء توسعه همه جانبه کشور باشد.

  • منبع خبر : روابط عمومی بانک ملی ایران