رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران گفت: دوره‌های فراگیر مدیریت خبر و رسانه در حوزه روابط عمومی با نگاه توسعه‌ای به امر آموزش، آغاز رویکرد جدیدی در راستای ارزش افزوده به اقدامات صرف آموزشی و تحقق فرآیند یادگیری، مهارت یابی، افزایش و ارتقاء توانمندی‌ها و حرفه‌گرایی در روابط عمومی است.

گویای خبر – به گزارش پایگاه خبری شهر، عبدالمطهر محمدخانی رییس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران با اعلام خبر برگزاری دوره‌های فراگیر مدیریت خبر و رسانه بیان کرد: یکی از دغدغه‌های امروز مدیران در بحث آموزش و توسعه کارکنان است؛ تحولات فزاینده در زمینه دانش تکنولوژی، نیازهای آموزشی جدیدی را برای حرفه‌های مختلف به وجود آورده که تحصیلات دانشگاهی به تنهایی پاسخگو نبوده و در نتیجه به انواع دیگر از روش‌های آموزش از جمله آموزش‌های ضمن خدمت نیازمندیم.

وی با بیان این مطلب که آموزش ضمن خدمت در حقیقت دانش جدیدی را در سبد آموزش‌های قبلی دانش آموختگان قرار می‌دهد و آنان را به همراه پیشرفت علوم و فنون پیش می‌برد، افزود: آموزش کارکنان به عنوان کلید طلایی توسعه هر سازمانی، یکی از عوامل اصلی و ارکان مهمی است که سازمان را به پویایی و نهایت کارآیی و اثربخشی می‌رساند.

محمدخانی در ادامه با تشریح جزئیات این دوره‌ها اظهار کرد: نحوه برگزاری دوره‌های فراگیر مدیریت خبر و رسانه گام جدیدی برای عبور از آموزش‌های صرفی است که معمولا به یک موضوع خاص مربوط می‌شوند؛ دوره های فراگیر مدیریت خبر و رسانه که در چهار سطح مبانی تا پیشرفته به مدت ۷۰ ساعت برای مدیران و ۸۰ ساعت برای کارشناسان در مرحله اول برای روابط عمومی های معاونت‌ها و مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران توسط مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران از سوم آبان ماه ۱۴۰۱ تا نیمه اول بهمن ماه برگزار می‌شود.

دوره‌های فراگیر مدیریت خبر و رسانه برگزار می‌شود/ آغاز رویکردی نوین با آموزش‌های ضمن خدمت در حوزه مدیران و کارشناسان روابط عمومی

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران ادامه داد: این دوره‌ها به صورت کارگاه‌های تخصصی و ارائه کار ویژه‌های حرفه‌ای در محیطی کاملاً دانشگاهی و علمی توسط اساتید بنام و صاحب نظر در حوزه ارتباطات و رسانه برگزار خواهد شد.

وی اضافه کرد: فراگیرانی که این دوره‌ها را با موفقیت طی نمایند، موفق به دریافت گواهی معتبر در تولید محتوا و مدیریت ارتباط با رسانه شده و در سوابق حرفه‌ای آنها ثبت خواهد شد.

محمدخانی در پایان خاطرنشان کرد: ۱۸ دوره تخصصی کوتاه مدت نیز در حوزه روابط عمومی، بین‌الملل، خبر و رسانه، انتشارات و تبلیغات در تقویم آموزشی مرکز ارتباطات قرار گرفته که با استعانت از درگاه حق تا پایان سال ۱۴۰۱ برای مدیران و کارشناسان روابط عمومی معاونت‌ها، مناطق ۲۲ گانه، سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری برگزار خواهد شد.

  • منبع خبر : پایگاه خبری شهر