همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان شهروندان می‌توانند بلیت‌های بازدید از طبقات مختلف برج میلاد را با تخفیف ۵۰ درصدی خریداری کنند و از برنامه‌های متنوع در جشنواره رمضان بهره‌مند شوند و از طبقات برج میلاد تا ساعت ۱ بامداد بازدید کنند.

به گزارش گویای خبر به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی برج میلاد اعلام کرد: با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان و ماموریت مجموعه گردشگری برج میلاد به منظور ایجاد فضایی برای سرگرمی و اوقات فراغت خوش در فاصله بین افطار تا سحر، مدیریت این مجموعه تسهیلات و برنامه‌های مختلفی را برای شهروندان تدارک دیده است که از جمله آنها فروش بلیت با تخفیف ۵۰ درصد برای بازدید از برج میلاد است.

این تخفیف تا ۱۰ اردیبهشت ماه بوده و شهروندان می‌توانند از ساعت ۱۷ الی ۱ بامداد از مجموعه گردشگری و تفریحی برج میلاد بازدید کنند. لازم به ذکر است که ساعت فروش بلیت بعد از ساعت ۱ بامداد امکانپذیر نیست.

در این طرح علاوه بر تسهیلات اعلام شده فوق، شهروندان می‌توانند از برنامه‌های تدارک دیده شده در محوطه برج میلاد مانند، چایخانه حرم رضوی، ویژه برنامه کودکان در گذرگاه، اجرای موسیقی اقوام بصورت رایگان استفاده کنند. همچنین پارکینگ مجموعه نیز جهت رفاه حال بازدیدکنندگان تا پایان ماه مبارک رمضان رایگان اعلام شده است.

برپایی سفره افطار ساده و همچنین ویژه برنامه “ماه بهشت” با حضور قاریان بین المللی هرشب در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار و این برنامه بصورت زنده از شبکه قرآن پخش می‌شود حضور در این محفل معنوی برای عموم مردم رایگان و آزاد است.

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس