دادستان عمومی و انقلاب تهران از اختصاص شعبه ویژه برای بررسی مشکلات حقوقی و قضایی شرکت‌های دانش بنیان در دادسرای کارکنان دولت خبر داد.

 گویای خبر – به گزارش خبرگزاری آنا، علی صالحی دادستان عمومی و انقلاب تهران اظهار کرد: موضوع شرکت‌های دانش بنیان از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای برخوردار است به نحوی که مقام معظم رهبری همواره در این خصوص توصیه‌های مهمی به مسئولان کشور داشته‌اند.

وی با اشاره به تاکیدات رئیس قوه قضاییه در حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، گفت: دادسرای عمومی و انقلاب تهران در اولین گام خود در جهت تحقق این حمایت اقدام به اختصاص یک شعبه ویژه برای رسیدگی به مشکلات و پرونده‌های مرتبط با موضوع در دادسرای کارکنان دولت کرده است.

دادستان عمومی و انقلاب تهران تصریح کرد: در اقدامی ظهر روزهای سه شنبه هر هفته را برای برگزاری جلساتی در این خصوص اختصاص دادیم که برپایی این جلسات با جدیت در دستور کار ما قرار دارد و ادامه خواهد یافت.

وی افزود: برنامه مدونی برای بازدید میدانی از شرکت‌های دانش بنیان به منظور شناسایی مشکلات آن‌ها تدوین شده و اجرای آن در دستور کار دادستانی تهران قرار دارد.

به گفته صالحی همچنین موارد شرکت‌های دانش بنیانی که مشکل حقوق و قضایی دارند را اخذ و پی گیری لازم برای رفع مشکل آن‌ها را در دستور کارمان قرار خواهیم داد.

  • منبع خبر : خبرگزاری آنا