تشکیل هیات پنج نفره برای بررسی پرونده حادثه اتوبوس خبرنگاران، رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی از تشکیل هیات پنج نفره برای بررسی پرونده حادثه تصادف اتوبوس خبرنگاران خبر داد.

به گزارش گویای خبر به نقل از ایرنا، ناصر عتباتی درباره آخرین وضعیت پرونده تصادف اتوبوس خبرنگاران افزود: به دنبال صدور قرار منع تعقیب برای مدیران دخیل در حادثه با لحاظ نظرات هیات سه نفری کارشناسی و اعتراض صورت گرفته از سوی اولیای دم و شکات، پرونده مورد بررسی قرار گرفته و دستورات لازم جهت بررسی دقیق‌تر موضوع صادر شد.

وی افزود: با بررسی پرونده در دادگاه کیفری ۲ استان دستورات لازم جهت تشکیل هیات ۵ نفره کارشناسی صادر شده است.

عتباتی اضافه کرد: کارشناسان رسمی دادگستری در حوزه مکانیک خودرو، حوادث و ایمنی و…برای این پرونده تعیین شده تا مجددا با حضور در صحنه حادثه و بررسی دوباره اتوبوس حادثه دیده، وضعیت راه… و استماع اظهارات شکات و وکلای آن‌ها اظهار نظر فنی و دقیق و کارشناسی ارائه دهند.

بر اساس این گزارش ، ۲۵ نفر از خبرنگاران رسانه های کشور صبح چهارشنبه دوم تیرماه ۱۴۰۰ برای بازدید از طرح های ستاد احیای دریاچه ارومیه عازم پیرانشهر شدند که اتوبوس آنان در ۱۵ کیلومتری این شهرستان دچار حادثه شد. در این حادثه ریحانه یاسینی و مهشاد کریمی خبرنگاران ایرنا و ایسنا جان خود را از دست دادند.

  • منبع خبر : ایرنا