عملکرد موثر کارمندان و خانواده‌های پتروشیمی پارس در انتخابات ۱۴۰۲ مورد تقدیر استاندار بوشهر قرار گرفت.

 گویای خبر – به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی پارس، اکبر پورات معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر به نمایندگی از استاندار بوشهر، با حضور در شرکت پتروشیمی پارس از حضور پررنگ کارمندان و کارگران و خانواده‌های این شرکت تقدیر کرد.

پورات ضمن گرامیداشت نام و یاد شهدای خدمت و تسلیت مجدد شهادت ابراهیم رییسی و هیات همراه خواستار برگزاری باشکوه‌تر انتخابات ریاست جمهوری شد.

سیاوش میرحاجی مدیرعامل پتروشیمی پارس با بیان این که برگزاری انتخابات مجلس و مجلس خبرگان رهبری، باشکوه‌ترین انتخابات با حضور حداکثری کارکنان در منطقه پارس جنوبی بوده است، اطمینان داد: در انتخابات ریاست جمهوری با کسب تجربه بیشتر و با کمک مدیران عامل دیگر شرکت‌های منطقه، زمینه برگزاری هرچه بهتر و پرشورتر انتخابات را فراهم می‌سازیم.

وی گفت: جا دارد از همه پرسنل پتروشیمی پارس که برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات ۱۴۰۲ در این شرکت زحمت کشیدند و همچنین همه عزیزانی (خانواده پرسنل پتروشیمی پارس) که در آن انتخابات باشکوه، حضور پر افتخار داشتند، قدردانی نمایم.

در این جلسه که با حضور فرمانداران شهرستان‌های جنوب استان بوشهر، مدیران عامل و به میزبانی پتروشیمی پارس برگزار شد از زحمات شرکت‌های پتروشیمی نیز در راستای برگزاری پرشور و حضور حداکثری کارکنان شرکت‌ها و خانواده‌های آنها در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر به عمل آمد.

در بخشی از این لوح تقدیر آمده است:

«برادر گرامی جناب آقای سیاوش میرحاجی؛

مدیرعامل عامل محترم شرکت پتروشیمی پارس

انتخابات تحقق عینی مردم سالاری دینی است که به برکت استقرار انقلاب اسلامی ایران همواره منشا اصلاح، تحول و پیشرفت در کشور بوده است.

اکنون به فضل خداوند متعال و مدیریت مردمی و انقلابی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و با حضور گسترده مردم در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب و همت والای شما در ۱۱ اسفند ماه، ۱۴۰۲ به سبب برگزاری همزمان انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری، برگ زرین دیگری به تاریخ پرافتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی افزوده گردیده است، بر خود لازم میدانم به مصداق حدیث شریف «من لم یشکرالمخلوق لم یشکر الخالق» از خدمات شایسته و همکاری جناب‌عالی که توام با مشارکت مطلوب جامعه کارگری در انتخابات بوده است، تقدیر و تشکر نمایم.»

احمد محمدی‌زاده – استاندار بوشهر

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت پتروشیمی پارس