در دهمین همایش جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران، شرکت ملی نفت خیز جنوب به نمایندگی از شرکت ملی نفت ایران با پروژه جمع‌آوری گازهای مشعل مارون، تندیس ملی نقره‌ای بهره‌وری را از آن خود کرد.

به گزارش گویای خبر به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت ملی نفت ایران، دهمین همایش جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران با حضور رییس سازمان ملی بهره‌وری و مدیران ارشد کشوری برگزار شد و شرکت ملی نفت خیز جنوب به نمایندگی از شرکت ملی نفت ایران با پروژه جمع‌آوری گازهای مشعل مارون، تندیس ملی نقره‌ای بهره‌وری را از آن خود کرد.

میرسامان پیشوایی، رییس سازمان ملی بهره‌وری ایران در این همایش با مرور مهم‌ترین فعالیت‌های این سازمان در دولت سیزدهم، افزود: در ابتدای دولت سیزدهم که با دوران کرونا همزمان بود، موضوع بهره‌وری به صورت جدی در دستور کار شخص رییس جمهور قرار گرفت.

وی در ادامه فعال‌سازی و توانمندسازی کمیته‌های استانی بهره‌وری را یکی دیگر از فعالیت‌های این سازمان عنوان کرد و افزود: امروزه ما کارنامه‌ای شفاف در حوزه بهره‌وری داریم و کارنامه و شاخص بهره‌وری در شرکت‌های دولتی بر روی سامانه صبا برای همه عموم قابل رویت و مشاهده است.

در پایان این همایش از گواهی تایید اعتبار جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران رونمایی و از شرکت‌های برتر با اهدای رتبه و تندیس بهره‌وری، تقدیر شد.

همچنین بر اساس ارزیابی تخصصی کمیته داوری تندیس ملی بهره وری ایران، پروژه «جمع‌آوری گازهای مشعل مارون ۵» توسط شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب شایسته دریافت تندیس ملی پروژه برتر بهره‌وری ایران در سال ۱۴۰۳ شناخته شد و بازآیی، مدیر مهندسی ساختار شرکت ملی نفت ایران این جایزه را به نمایندگی از این شرکت دریافت کرد.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت ملی نفت ایران