شرکت بیمه تعاون در ۸ ماهه از ابتدای سال جاری از بخش حق بیمه صادره (شامل قبولی اتکایی) به درآمد یک هزار و ۶۵۳ میلیاردتومانی دست پیدا کرد.

 گویای خبر – به گزارش روابط عمومی شرکت بیمه تعاون به نقل از پایگاه خبری بورس نیوز، شرکت بیمه تعاون با سرمایه ثبت شده ۵۰۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار یک هزار و ۵۳ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آبان‌ماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد توانست همچنان بالاتر از دوره‌های مشابه سال‌های گذشته قرار بگیرد.

شرکت بیمه تعاون در هشتمین ماه از سال جاری از بخش حق بیمه صادره (شامل قبولی اتکایی) به درآمد ۱۷۶ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. میزان درآمدی که این شرکت بیمه در آبان‌ماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد کاهش را نسبت به ماه گذشته و ۶۸ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی بیمه تعاون در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۹۹ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

 

«وتعاون» بیشترین درآمدزایی که از فروش حق بیمه در آبان‌ماه داشت متعلق به رشته بیمه «ثالث – اجباری» بود که از این بخش توانست ۷۰ میلیارد تومان درآمدزایی داشته باشد، این رشته بیمه در این دوره ۴۰ درصد از درآمد ماهانه را به خود اختصاص داد. دیگر رشته بیمه درآمدزای «وتعاون» در این دوره در بخش «مسوولیت» با مبلغ ۲۴ میلیارد تومان اعلام شد که ۱۴ درصد از درآمد ماهانه را تشکیل می‌دهد.

نقطه مقابل حق بیمه صادره در گزارش فعالیت ماهانه، خسارت پرداختی شرکت بیمه‌ای است. شرکت بیمه تعاون در آبان‌ماه سال جاری حدود ۱۳۵ میلیارد تومان خسارت پرداخت کرده است که در مقایسه با ماه گذشته، میزان خسارت پرداختی ۵۰ میلیارد تومان کاهش داشته است. «وتعاون» بیشترین خسارتی که در این دوره پرداخت کرده، مربوط به بخش «درمان» با مبلغی بالغ بر ۳۸ میلیارد تومان بوده است که سهم ۳۱ درصدی از خسارت پرداختی این شرکت را به خود اختصاص داده است.

در پایان گفتنی است که شرکت بیمه تعاون در پایان آبان‌ماه توانست به تراز ماهانه و تجمیعی مثبت ۴۱ و ۸۵۲ میلیاردتومانی برسد.

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت بیمه تعاون