رئیس سازمان سینمایی طی حکمی دکتر علیرضا اسماعیلی  را به سمت دستیار و مدیرکل حوزه ریاست سازمان سینمایی منصوب کرد.

به گزارش گویای خبر به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، متن حکم محمد خزاعی برای دستیار و مدیرکل حوزه ریاست به این شرح است:

جناب آقای دکتر علیرضا اسماعیلی

با سلام

نظر به تعهد سوابق ارزنده، توانمندی و تجربه جنابعالی به موجب این حکم به عنوان دستیار و مدیرکل حوزه ریاست منصوب می شوید.

برنامه‌ریزی و راهبردی، تشخیص و تعیین اولویت‌های کاری و آماده‌سازی زمینه‌های تصمیم‌سازی و تصمیم‌گیری ریاست سازمان از طریق پی‌گیری و هماهنگی با واحدهای سازمان و همچنین، همکاری و تعامل سازنده با معاونت‌ها ادارات‌کل و موسسات تابعه سازمان مهمترین وظایف جنابعالی در راستای تحقیق برنامه‌ها و پیشبرد اهداف سازمانی تعریف می‌شود.

امید است با عنایت و لطف منان در سایه همدلی هم‌افزایی و همراهی مدیران و کارکنان سازمان امور سینمایی و سمعی بصری و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

شایان ذکر است دکتر علیرضا اسماعیلی، متولد ۱۳۴۷ دارای مدرک دکترای رشته سیاستگذاری فرهنگی پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و مدرس دانشگاه‌های دولتی و آزاد اسلامی و علمی و کاربردی است.

وی علاوه بر تالیف کتاب فلات ایران سرچشمه تمدن و الهام و مقالات علمی متعدد، دارای سوابق متعدد مدیریتی از جمله: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان، مدیرکل همکاری‌های فرهنگی و هنری سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا و اسپانیا، مدیرکل فرهنگی اروپا و آمریکا سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، عضو شورای سیاستگذاری اولین دو سالانه جشنواره ملی چاپ و نشر، عضو شورای سیاستگذاری بیست و هشتمین دوره هفته کتاب ج.ا. ایران و مشاور اجرایی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و غیره بوده است.

  • منبع خبر :  سازمان سینمایی