مدیر عامل بانک توسعه تعاون، رسیدگی به مشکلات و مسایل اداری بانوان شاغل در این بانک و شرکت‌های تابعه را در دستور کار برنامه‌های مدیریتی عنوان کرد.

به گزارش گویای خبر به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، محمد شیخ حسینی در نشست تخصصی کمیته بانوان بانک توسعه تعاون افزود: هدف برنامه ریزی‌های مدیریتی متمرکز بر این است که خانم‌ها به ویژه مادران با تمرکز بیشتر و دغدغه کمتر به فعالیت شغلی خود اهتمام داشته باشند.

وی افزود: بانک توسعه تعاون مطابق قانون، برای مشارکت در پوشش هزینه‌های مهد کودک فرزندان بانوان شاغل در بانک خود برنامه‌ریزی می‌کند.

وی تصریح کرد: حضور مشاور مدیر عامل در امور بانوان، معاون مالی و پشتیبانی بانک، مدیر امور سرمایه انسانی، مدیر امور استان‌ها و شعب و رییس اداره کل رفاه کارکنان و نمایندگان بانوان شاغل بانک در ستاد، شعب و شرکت‌های تابعه می‌توانند فرصتی برای هم اندیشی، طرح مسایل،مشکلات و ارایه راهکارها برای رفع دغدغه‌ها و تسهیل شرایط فعالیت شغلی بانوان باشند.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون خاطر نشان کرد: بسیار مهم است که مدیران واحدهای ستادی و استانی اهتمام لازم برای رعایت حقوق قانونی مادران در زمینه دورکاری و کاهش ساعت اداری حضور و غیاب را مد نظر داشته باشند.

وی اشاره کرد: از زمان استقرار مشاور امور بانوان در این بانک، مسایل خانم‌های شاغل به نحو موثر و دقیق‌تری پیگیری شده است. شیخ حسینی اضافه کرد: مدیران ارشد و ستادی بانک نیز اراده و اهتمام بالایی جهت رعایت الزامات قانونی مرتبط با تسهیل فعالیت شغلی بانوان مد نظر دارند.

در این نشست، زهرا روتیوند غیاثوند مشاور مدیر عامل در امور بانوان، محمد سلمانی معاون مدیر عامل در امور مالی و پشتیبانی، صیاد رحمانپور مدیر امور استان‌ها و شعب، رسول ارجمند مدیر امور سرمایه انسانی، روح‌الله شاهسون رییس اداره کل رفاه کارکنان و میرزاآقایی سرپرست اداره کل ساختمان و املاک، مریم سلیم پور رییس شعبه آزادی، مهناز فخرایی دربند همکار مدیریت امور سرمایه انسانی و هاشمی همکار شرکت خدمات و پشتیبانی توسعه تعاون نیز مطالبی را مطرح کردند.

  • منبع خبر : روابط عمومی بانک توسعه تعاون