نماینده مردم فریدن در مجلس خواستار تعدیل بهای گاز مصرفی مناطق سردسیر به ویژه حوزه انتخابیه خود از شرکت ملی گاز ایران شد.

به گزارش گویای خبر به نقل از خبرگزاری خانه ملت، حسین محمد صالحی دارانی در نشست علنی امروز (سه شنبه ۱۳ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: در این ایام شهرستان‌های داران، فریدن، چالدران و فریدونشهر از سردترین شهرهای کشور هستند و لازم است شرکت ملی گاز ایران در تعدیل بهای گاز مصرفی این مناطق اقدام کند.

نماینده مردم فریدن و چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت در مجلس یازدهم تاکید کرد: کامیون‌داران این شهرستان‌ها علی رغم تلاش بسیار، کمتر مورد توجه هستند، بنابراین سازمان حمل و نقل و راهداری کشور درخصوص پرداخت تسهیلات به این عزیزان به صورت ویژه توجه کند.

وی در ادامه در تذکری خطاب به هیات رئیسه گفت: هیات رئیسه نباید از واژه‌های بیگانه همچون «کمیته» و «کمیسیون» استفاده کند و لازم است به جای آن از واژه‌های فارسی همچون «کارگروه» و «رایوران» استفاده کند.

صالحی دارانی در ادامه گفت: آغاز سال نوی مسیحی را به اقلیت عزیز مسیحی در شهرستان‌های حوزه انتخابیه و همکاران در مجلس و نمایندگان اقلیت تبریک عرض می‌کنم.

  • منبع خبر : خبرگزاری خانه ملت