فراخوان آثار پژوهشی تبیین شعار اربعین ۱۴۰۱ منتشر شد، مدیر اجرایی ستاد مرکزی اربعین با اعلام برگزاری همایشی با موضوع تبیین شعار اربعین ۱۴۰۱ ، از علاقمندان و فعالان این عرصه خواست مقاله و آثار پژوهشی خود را به دبیرخانه ستاد مرکزی اربعین حسینی ارسال کنند.

 گویای خبر – به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، امید کوثری‌فر با تاکید بر ضرورت زنده نگهداشتن فرهنگ عاشورا و اربعین حسینی(ع) اظهار کرد: تبیین شعار اربعین ۱۴۰۱ با فراخوان مقاله پژوهشی و ترویجی برگزار خواهد شد.
وی توضیح داد: با توجه به انتخاب شعار (انا من حسین) به عنوان شعار اربعینی امسال و به منظور بهره‌گیری از اندیشه و ظرفیت ارزنده صاحبان قلم و اندیشمندان در ترویج گفتمان اربعینی، این فراخوان با هدف گسترش فرهنگ حسینی و عاشورایی و به همت کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین در دستور کار قرار گرفته است.
مدیر اجرایی ستاد مرکزی اربعین با تاکید بر بهره‌گیری مضاعف از بستر فضای مجازی در بازنشر فرهنگی – آموزشی فرهنگ عاشورایی و اربعین ادامه داد: علاقمندان می‌توانند برای شرکت در این فراخوان، مقالات خود را برابر شرایط مندرج در بروشور مربوطه به دبیرخانه محل برگزاری و از طریق سایت arbaeenconf.ir ارسال کنند.
کوثری فر اضافه کرد: بدون تردید با این فراخوان فرصتی مناسب ترویج گفتمان حسینی بیش از پیش مهیا خواهد شد و امید است این فرصت را غنیمت شماریم و سفینه نجات الهی را قدر بدانیم.
وی تصریح کرد: مهلت ارسال آثار تا ۱۴  ماه صفر برابر با ۲۰ شهریور ماه ۱۴۰۱ خواهد بود و به آثار برتر نیز جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

  • منبع خبر : پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور