مدیرعامل بانک مسکن در حاشیه سفر به استان اصفهان از برخی شعب بانک مسکن استان بازدید و از تلاش همکاران در ارایه خدمات مطلوب به مشتریان قدردانی کرد.

گویای خبر– به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن– هیبنا، دکتر سیدعباس حسینی، مدیرعامل بانک مسکن که به استان اصفهان سفر کرده بود، از شعب مرکزی، امیرحمزه و حکیم نظامی اصفهان بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند خدمت‌رسانی در شعب شهر اصفهان قرار گرفت و ضمن شنیدن سخنان همکاران در بخش‌های گوناگون، توصیه‌های لازم را برای رفع مسایل شعب عنوان کرد.

دکتر حسینی در بخشی از این بازدیدها با مشتریان بانک مسکن به گفت‌وگو پرداخت و به دغدغه‌ها و مشکلات مطرح شده از سوی آنان پاسخ داد.

مدیرعامل بانک مسکن در این بازدیدها بر ارایه خدمات خالصانه از سوی کارکنان تاکید و اظهار کرد: کارکنان بانک مسکن با همه توان در مسیر ارتقای خدمات، جذب مشتری و جذب منابع جدید تلاش می‌کنند که جای تقدیر دارد. وی افزود: امیدواریم تا پایان سال جاری شاهد رشد و ارتقای تمام شعب بانک مسکن سراسر کشور باشیم.

تاکید مدیرعامل بانک مسکن بر تداوم راه شهدای گرانقدر

دکتر حسینی همچنین در ادامه سفر خود به استان اصفهان با حضور در مزار گلزار شهدا و ادای احترام به ارواح طیبه آنان، بر مزار شهید محمدرضا زاهدی از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در حمله تروریستی به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق به درجه رفیع شهادت نائل آمد و نیز شهید همت حاضر شد و یاد و خاطره شهدای گرانقدر ایران اسلامی را گرامی داشت.

وی با اشاره به جایگاه رفیع شهدا در جامعه بر تداوم راه و پیروی از آرمان‌های بلند ایشان در مسیر ارایه خدمت به مردم تاکید کرد.

  • منبع خبر : پایگاه خبری بانک مسکن