مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره شرکت بیمه ملت با صدور پیامی شهادت رییس‌جمهور مردمی و تیم همراهش در سانحه‌ بالگرد حین ماموریت را تسلیت گفتند.

گویای خبر به گزارش به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، مدیرعامل و اعضای هیات‌مدیره این شرکت با انتشار پیامی، شهادت خادم‌الرضا آیت‌الله ابراهیم رییسی، رییس جمهور فقید، آیت‌الله سید محمدعلی آل‌هاشم امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر خارجه کشورمان، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و همراهانشان را تسلیت گفتند.

متن این پیام به شرح زیر است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

حادثه دلخراش و غم‌انگیز سقوط هلیکوپتر و شهادت ناباورانه رییس‌جمهور، وزیر امور خارجه، نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، استاندار و همراهانشان، مایه تاسف و تأثر شدید شد.

با نهایت تأثر و تالم، شهادت یار انقلاب، خادم‌الرضا و خادم ملت و دلسوز نظام مقدس جمهوری اسلامی، حضرت آیت‌الله ابراهیم رییسی و هیات همراه را خدمت حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری، تمامی ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی  و دولت و ملت شریف ایران و خانواده معزز ایشان تسلیت عرض می‌نماییم.

خدمات ارزشمند و ماندگار رئیس جمهور فقید و محترم و همراهان آن شهید در دوران تصدی ریاست جمهوری و قوه قضاییه، برگ زرینی در تاریخ این سرزمین خواهد بود و فقدان ایشان ضایعه‌ای جبران‌ناپذیر برای کشور و ملت ایران محسوب می‌شود.

از خداوند متعال برای آن یار سفر کرده علو درجات و رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و اجر عظیم مساله می‌نماییم.

  • منبع خبر : روابط عمومی بیمه ملت