واریز سود ۶۰۰ هزار تومانی سهام عدالت از فردا ، بر اساس اعلام رئیس سازمان خصوصی سازی، واریز سود سهام عدالت از فردا شنبه ۲۱ اسفند آغاز می‌شود.

به گزارش گویای خبر به نقل از خبرگزاری مهر، آن گونه که حسین قربان زاده معاون وزیر اقتصاد و رئیس سازمان خصوصی سازی در اواخر بهمن ماه اعلام کرده بود، واریز سود سهام عدالت سال ۱۳۹۹ در اواخر اسفند و از ۲۱ اسفند به تدریج انجام می‌گیرد.

همچنین مجید عشقی رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار نیز ۱۸ اسفند ماه در حاشیه مراسم رونمایی برخی سامانه‌های بورسی، از واریز سود سهام عدالت از ۲۱ اسفند خبر داد بود.

پی گیری‌ها درباره زمان واریز سود سهام عدالت حاکی از این است که روز پنجشنبه ۱۹ اسفند اطلاعات مشمولان دریافت سود سهام عدالت به بانک‌ها ارسال شده و از فردا شنبه ۲۱ اسفند واریز سود به حساب دارندگان سهام انجام می‌شود.

فردا (شنبه) سود سهام عدالت بیش از ۴۹ میلیون نفر پرداخت خواهد شد و افرادی که دارای سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی هستند، مبلغی معادل ۵۵۰ تا ۶۰۰ هزار تومان سود به حسابشان واریز می‌شود.

همچنین رقم‌های اعلام شده برای پرداخت سود سهام عدالت حاکی از افزایش ۲ برابری سود سهام عدالت سال ۱۳۹۹ نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن است.

در روزهای اخیر، وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار از واریز سود سهام عدالت تا پایان امسال خبر داده بودند.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر