در انتخابات اخیر شورای هماهنگی شرکت‌های بیمه، مجموعه‌ای از مدیران شعب استانی شرکت بیمه پارسیان به عنوان رییس، نایب رییس و دبیر برخی از این شوراها انتخاب شدند.

به گزارش  گویای خبر به نقل از روابط عمومی بیمه پارسیان، در این انتخابات که در تاریخ ۲۹ بهمن‌ماه به صورت آنلاین در سراسر کشور برگزار شد، ۸ مدیر شعبه بیمه پارسیان به عنوان رییس، نایب رییس و دبیر شورای هماهنگی استان‌ها انتخاب شدند.

در این میان، افرادی همچون سعید توسلی مدیر منطقه غرب به عنوان رییس شورای هماهنگی استان کرمانشاه و همچنین فرهنگ جوادی نوده رییس شعبه اردبیل، فرهاد بازیار رییس شعبه رشت و رامین احتشامی رییس شعبه کرمان به عنوان رییس شورای هماهنگی این استان ها، شورش سلیمان پور رییس شعبه سنندج و کیوان کمالی رییس شعبه زاهدان به عنوان نایب رییس شورای هماهنگی استان های مربوطه و همچنین حسین لعل نظامی مدیر منطقه شرق کشور به عنوان نایب رییس شورای هماهنگی استان خراسان رضوی و در پایان سید سجاد نیک نژاد رییس شعبه یاسوج به عنوان دبیر شورای هماهنگی استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شدند.

انتخاب و حضور فعال روسای شعب بیمه پارسیان در هیات رییسه شورای هماهنگی شرکت‌های بیمه در استان‌ها، نشان از کارآمدی و تعهد مدیران این شرکت به گسترش فرهنگ بیمه و تحقق اهداف متعالی صنعت بیمه در سراسر کشور است.

  • منبع خبر : روابط عمومی بیمه پارسیان