مدیرعامل بانک توسعه تعاون با صدور پیامی شهادت رییس جمهور مردمی آیت‌الله رییسی و هیات همراه را تسلیت گفت.

گویای خبر – به گزارش روابط عمومی بانک توسعه تعاون، در متن پیام محمد شیخ حسینی آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

از جرگه خدمتگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و یاران صدیق مقام معظم رهبری یاوری خستگی‌ناپذیر رخت بر بست که رخت خادمی و نشان جان نثاری آستان مقدس حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام زیبنده قامت او بود. خادمان این سرزمین و مردمان آن برای تحقق آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی هیچ‌گاه از پای ننشستند و از بذل جان، دارایی و آبروی خود دریغ نورزیدند. رییس جمهور محبوبمان نیز که ان شاءالله در این لحظات در کنف حمایت و کرامت ارباب رؤوفش حضرت امام رضا علیه السلام در سیر به سوی عوالم قرب‌الهی است، پس از سال‌ها تلاش و کوشش جهادگونه در سنگرهای گوناگون خدمت و همت در راه پیشرفت، توسعه و تعالی ایران اسلامی در شب ولادت مولایش جان خویش بر عهدی که با خدا و رسول او و اولیاء طاهرینش داشت نهاد .او شهیدانه زیست و شهادت جانسوز در تقارن ایام میلاد امام هشتمین و در لحظات خدمت و تلاش صادقانه برای این مردم نشان از خلوص و وثاقت او و یارانش در این مسیر دارد.

اینجانب به عنوان یکی از خدمتگزاران دولت مردمی اندوه جانکاه شهادت خادم جمهور و همراهان او را که همه ما را در سوگ نشاند، نخست به پیشگاه حضرت ولیعصر عج الله تعالی فرجه‌الشریف و سپس به محضر مقام معظم رهبری، همکارانم در تمامی بخش‌های دولت و نیز بانک توسعه تعاون و اقشار ملت شهید پرور ایران تسلیت عرض می‌کنم و برای آن جان پاک و روح مطهر طلب علو درجات دارم.

ما برای سربلندی ایران عزیز استوار ایستاده‌ایم و جهانیان بدانند آنسان که امام راحل فرمود با رفتن یک خدمتگزار در سد آهنین ملت خللی ایجاد نخواهد شد …»

  • منبع خبر :  روابط عمومی بانک توسعه تعاون