مدیرعامل بانک رفاه کارگران در پیامی شهادت مظلومانه خادم الرضا(ع)، رییس جمهور محبوب، انقلابی و ولایت‌مدار حضرت آیت‌الله سید ابراهیم رییسی و همراهان ایشان را تسلیت گفت.

 گویای خبر – به گزارش روابط عمومی بانک رفاه کارگران، متن پیام دکتر اسماعیل للـه‌گانی به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

شهادت مظلومانه خادم الرضا(ع)، رییس جمهور محبوب، انقلابی و ولایت مدار حضرت آیت‌الله سید ابراهیم رییسی و همراهان ایشان را در حادثه دردناک سقوط بالگرد صمیمانه تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم.

حضرت آیت‌الله رییسی در دوران مسوولیت خود در مقام ریاست جمهوری اسلامی ایران، خدمات بسیار ارزشمندی برای کشور انجام دادند که در تاریخ پرافتخار جمهوری اسلامی ایران برای همیشه ثبت و به یادگار خواهد ماند.

بی‌شک، ایران اسلامی یکی از فرزندان و خادمان صادق، پرتلاش و دینداری را از دست داد که درد مردم داشت و یاور محرومان بود. دغدغه خدمت و توسعه کشور آن شهید بزرگوار را لحظه‌ای رها نکرد و سرانجام در راه خدمت به مردم به لقاء الله پیوست.

این مصیبت دردناک را به حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، ملت شریف ایران اسلامی و خانواده و فرزندان گرامی ایشان تسلیت عرض نموده، از خداوند سبحان برای آن شهید والامقام، غفران و رحمت الهی و برای بازماندگان سلامتی، شکیبایی و طول عمر با عزت مسالت می‌نمایم.»

  • منبع خبر : روابط عمومی بانک رفاه کارگران