مدیرعامل شرکت سرمایه‌‏گذاری شهرآتیه در پیامی فرا رسیدن ایام فاطمیه و شهادت حضرت فاطمه زهرا (سلام الله‏ علیها) را تسلیت گفت.

 گویای خبر – به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری شهرآتیه، مهندس هومن مشعشعی مدیرعامل شرکت سرمایه‌‌گذاری شهرآتیه با صدور پیامی ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا (سلام الله علیها) را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

«حضرت فاطمه (سلام الله علیها) دخت گرامی رسول مکرم اسلام که با شجاعت هر چه تمام در دفاع از حریم ولایت در مقابل دشمنان تا پای جان ایستادند، از صدر اسلام تا کنون اسوه‌ای کامل و جامع برای زنان جامعه اسلامی هستند.

ایام فاطمیه، روزهای حزن اهل بیت در مصیبت مادر رسالت و همسر ولایت، حضرت زهرای مرضیه (سلام الله علیها) و روزهای غمباری است که شیعیان جهان به یاد برزگ بانوی زنان عالم به سوگ می‌نشینند.

اینجانب فرارسیدن سالروز شهادت اسوه زنان عالم، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) را به محضر حضرت ولی عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، رهروان راستین امامت و ولایت و کارکنان محترم شرکت سرمایه‌گذاری شهرآتیه تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای همگان عزت و سربلندی روز افزون و تداوم راه و سیره آن حضرت را خواستارم.»

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت سرمایه‌گذاری شهرآتیه