مدیرعامل شرکت پتروشیمی پارس در پی شهادت سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور دولت مردمی پیام تسلیت و تعزیت صادر کرد.

 گویای خبر – به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی پارس، در متن پیام سیاوش میرحاجی آمده است:

«وَبَشِّرِ الصَّابرِینَ الَّذینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

شهادت حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور انقلابی و مردمی کشورمان  و هیات همراه  را محضر مقام معظم رهبری، خانواده محترم ایشان، ملت ایران و خانواده بزرگ صنعت پتروشیمی تسلیت عرض می‌نمایم.

غم و اندوهی بی‌پایان  شرکت پتروشیمی پارس را در پی شهادت  رییس جمهور محبوب دولت مردمی  و همراهان ایشان در اثر سانحه‌ بالگرد فراگرفته است.

شهادت خادم الرضا درشب میلاد آقا علی بن موسی الرضا (ع) گواه توسل این شهید خدوم به ثامن الائمه است شهیدی که با لقب سید محرومان عمر خود را در راه، کمک به محرومان و مستضعفان، حل مشکلات مردم طبقه کم درآمد و دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی با قلبی رئوف و نیتی صادقانه و خالصانه صرف کرد و  با تمام وجود برای پیشرفت و توسعه کشور از هیچ تلاشی فروگذار نکرد.

همچنین مراتب تسلیت خانواده بزرگ شرکت پتروشیمی پارس را در پی شهادت زنده‌یاد حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه، آیت‌الله سید محمد علی آل‌هاشم نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه تبریز و استاندار محترم آذربایجان شرقی که همراه با رییس جمهور فقید در حین مأموریت به لقالله پیوستند اعلام می‌دارم و به خاندان معزز این مسوولان خادم و ملت شریف ایران تسلیت و تعزیت می‌گویم و از خداوند متعال آمرزش، رحمت و آرامش و حشر با اولیالله را برای آن خدمتگذاران شریف طلب می‌کنم و برای بازماندگان صبر و سلامتی می‌خواهم.»

  • منبع خبر : روابط عمومی شرکت پتروشیمی پارس