بانک مسکن استان همدان در سال جاری و بر اساس قرارداد منعقده، تامین مالی سه هزار واحد از پروژه ۱۱ هزار واحدی کوی پرواز را عهده‌دار شده است.

به گزارش گویای خبر به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن– هیبنا،  حسن خطیب‌زاده مدیر شعب بانک مسکن استان همدان که در دیدار با مدیرکل بنیاد مسکن استان سخن می‌گفت؛ با بیان این مطلب گفت: تاکنون برای تامین مالی هفت هزار و ۹۳۶ واحد مسکونی در قالب یک هزار و ۲۸۵ پروژه با سازندگان قرارداد منعقد و بیش از ۱۶هزار میلیارد ریال تسهیلات برای ساخت این واحدها پرداخت کرده‌ایم.

خطیب‌زاده با اشاره به این که شتاب در تکمیل پروژه‌های نهضت ملی موجب افزایش اطمینان خاطر در متقاضیان می‌شود؛ افزود: تاکنون تعداد دو هزار و ۹۴ واحد مسکونی در استان همدان که با تسهیلات بانک مسکن در حال ساخت هستند حدود ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته‌اند و در آینده‌ای نزدیک در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

مسعود رضایی مدیرکل بنیاد مسکن استان همدان نیز با ابراز خرسندی از برگزاری این نشست از همراهی و تعامل بانک مسکن با بنیاد قدردانی کرد و گفت: بانک مسکن استان همدان از ابتدای آغاز طرح نهضت ملی به ویژه تامین اعتبار فاز یک کوی پرواز، پای کار بوده و با تمام توان در راستای پیشرفت آن حرکت کرده است.

  • منبع خبر : پایگاه خبری بانک مسکن