مدیرعامل شهر جدید پردیس گفت: با تلاش‌های انجام شده ۱۰ هزار واحد مسکن مهر پردیس قبل از اتمام سال تکمیل و تحویل خواهد شد.

به گزارش گویای خبر به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، خلیل محبت‌خواه مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در خصوص تکمیل واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر در آن شهر جدید، توضیح داد: از تعداد واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر در شهر جدید پردیس به تعداد ۲۹ هزار و ۱۸۲ واحد در مهر سال جاری ۱۰ هزار واحد تکمیل و با اجرای تمامی زیرساخت‌ها به متقاضیان تحویل شد. مدیران هر بلوک در مشارکت با مالکان تمامی واحدهای تحویل شده باید انشعابات برق و گاز خود را که تا محل ساختمان آمده است، راه‌اندازی کنند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان این که واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر آن شهر هم‌اکنون به ۱۹ هزار و ۱۸۲ واحد کاهش یافته است از برنامه آن شرکت برای تحویل ۷ هزار واحد در دهه فجر و ۳ هزار واحد دیگر قبل از اتمام سال جاری خبر داد.

محبت‌خواه از برنامه آن شرکت برای تکمیل واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر پردیس در دولت سیزدهم خبر داد و اظهار امیدواری کرد تا با همکاری صندوق ملی مسکن و با تامین بخشی از منابع مالی صندوق و همچنین منابع شرکت عمران شهر پردیس بتوان واحدهای باقی‌مانده مسکن مهر را تکمیل کرد و قبل از اتمام این دولت تحویل متقاضیان داد.

وی تعطیلی کارگزاری‌ها را در شهر پردیس اقدامی برای شفافیت و عدم خرید و فروش واحدهای غیرمجاز با هدف سوداگری عنوان کرد و گفت: مدت کوتاهی است که تمامی اقدامات شرکت عمران شهر پردیس به شکل آنلاین به متقاضیان ارایه می‌شود.

گفتنی است، در شهر جدید پردیس ۸۴ هزار و ۱۷۲ واحد مسکن مهر از سال ۹۰ آغاز شد که حدود ۳۰ هزار واحد آن برای تکمیل و اجرا به دولت سیزدهم محول شد.

  • منبع خبر : پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی