مدیرعامل بانک مسکن در مراسم افتتاح پروژه موژان اصفهان گفت: ۷۵ درصد تأمین مالی نهضت ملی مسکن در نظام بانکی به عهده بانک مسکن بوده است.

به گزارش گویای خبر به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن– هیبنا، همزمان با سفر دکتر سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن به استان اصفهان، پروژه ۸۹ واحدی موژان اصفهان افتتاح و به بهره‌برداری رسید. همچنین در این سفر عملیات اجرایی پروژه مسکونی ۸۰ واحدی پرتو نیز آغاز شد.

دکتر حسینی مدیرعامل بانک مسکن در این مراسم با اشاره به دغدغه رییس جمهور شهید در خصوص تامین مسکن اقشار کم درآمد جامعه گفت: بانک مسکن در راستای تداوم راه رییس جمهور شهید با تمام توان در این مسیر حرکت کرده و به فعالیت خود در راستای خدمت‌رسانی بیشتر به مردم عزیز ادامه می‌دهد.

وی افزود: بانک مسکن به عنوان بانک تخصصی در حوزه مسکن و ساختمان از ابتدای دولت سیزدهم در جهت ماموریت و رسالت خود همراه و همگام با اهداف شهید آیت‌الله رییسی به مشارکت حداکثری در ساخت و پیشبرد نهضت ملی مسکن پرداخته است به طوری که با پرداخت ۹۵ هزار میلیارد تومان به عنوان سهم‌الشرکه طرح نهضت ملی مسکن بیش‌ از ۷۵ درصد از تامین مالی این طرح را در سیستم بانکی کشور عهده‌دار بوده است.

مدیرعامل بانک مسکن در ادامه سخنان خود بر ادامه راه رییس‌جمهور شهید و تحقق سیاست‌های کلان دولت در طرح نهضت ملی مسکن تاکید کرد و گفت: بانک مسکن به همراه شرکت‌های زیرمجموعه تلاش می‌کند مهم‌ترین دغدغه مردم عزیز را که تامین مسکن است برطرف کند.

گفتنی است پروژه مسکونی موژان با مشارکت شهرداری و از سوی شرکت سرمایه‌گذاری مسکن زاینده‌رود اصفهان از شرکت‌های زیرمجموعه بانک مسکن در ۸۹ واحد مسکونی ساخته شده و به بهره‌برداری رسیده است.

همچنین عملیات اجرایی احداث پروژه ۸۰ واحدی پرتو نیز با ۷۷ واحد مسکونی و ۳ واحد تجاری در زیربنای ناخالص ۱۶ هزارو ۳۹۵ مترمربع آغاز شد.

  • منبع خبر : پایگاه خبری بانک مسکن