با توجه به نزدیک بودن زمان ثبت‌نام ناشران داخلی و ناشران خارجی در سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، مجوز ناشران تا پایان خردادماه ۱۴۰۱ اعتبار خواهد داشت.

به گزارش گویای خبر به نقل از ایسنا، دومین جلسه شورای برنامه‌ریزی سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران،‌ روز یکشنبه هفتم فروردین‌ماه ۱۴۰۱ با حضور اعضای این شورا برگزار و درباره مهم‌ترین برنامه‌ها و فعالیت‌های کمیته‌های این دوره از نمایشگاه بحث و تبادل‌نظر شد.

مجوز ناشران برای حضور در نمایشگاه کتاب تمدید شد

در دومین جلسه اعضای شورای برنامه‌ریزی دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران مقرر شد با توجه به نزدیک بودن زمان ثبت‌نام ناشران داخلی و ناشران خارجی، مجوز آن دسته از ناشرانی که تا پایان سال ۱۴۰۰ تمدید شده بود یا مهلت اعتبار مجوز آن‌ها قبل از زمان برگزاری این دوره از  نمایشگاه به پایان می‌رسید، تا تاریخ سی‌ویکم خردادماه ۱۴۰۱ اعتبار داشته و نیاز به تمدید مجوز نداشته‌باشد. این موضوع به‌طور ویژه در سامانه ثبت‌نام ناشران در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران لحاظ خواهد شد.

همچنین‌ در این جلسه مقرر شد کمیته اجرایی سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران جلسه‌های مرتبط با دستگاه‌ها و سازمان‌های همکار را برگزار و نتیجه این جلسه‌ها را اعلام کند. نمایندگان ستاد در کمیته‌های مرتبط با موضوع نمایشگاه در دستگاه‌های دیگر حضور خواهند داشت.

در این جلسه مدیران کمیته‌ اجرایی و پشتیبانی، کمیته ناشران خارجی، کمیته ناشران داخلی، کمیته اداری و مالی، کمیته فعالیت‌های فرهنگی و کمیته تبلیغات، ارتباطات رسانه‌ای و فضای مجازی و مسئول شورای نظارت و ارزیابی و هیئت رسیدگی به تخلفات گزارشی از مهم‌ترین‌ فعالیت‌ها و برنامه‌های این کمیته‌ها ارائه کردند.

اعضای شورای برنامه‌ریزی سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران امروز، هشتم فروردین‌ماه ۱۴۰۱ از مصلای امام خمینی(ره) محل برگزاری این دوره از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید می‌کنند.

مجوز ناشران برای حضور در نمایشگاه کتاب تمدید شد

در این جلسه، یاسر احمدوند(معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران)، علی رمضانی(مدیرعامل خانه کتاب و ادبیات ایران و قائم‌مقام سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران)، محمد الهیاری(مدیر کمیته ناشران داخلی)، اسماعیل جانعلی‌پور(مدیر کمیته ناشران خارجی)، محمدعلی مرادیان(مشاور رئیس و مسئول شورای نظارت و ارزیابی)، حسین صفری(مدیر کمیته اجرایی و پشتیبانی)، محمد خلج(مدیر کمیته اداری و مالی)، علیرضا اسماعیلی(مسئول هیئت رسیدگی به تخلفات)، سعید مجیدی(مدیر کمیته فعالیت‌های فرهنگی) و مجید صحّاف(مدیر کمیته تبلیغات، ارتباطات رسانه‌ای و فضای مجازی) حضور داشتند.

سی‌وسومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۱ میزبان علاقه‌مندان به کتاب و کتاب‌خوانی، اهالی قلم و ناشران خواهد بود.

  • منبع خبر : ایسنا